۱۰ مرداد؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره استانی شعر آئینی محلی رضوی

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه ششمین جشنواره استانی شعر آئینی محلی رضوی را تا ١٠ مرداد ماه جاری دانست و افزود:تاریخ برگزاری جشنواره نیز ١٨ مرداد در شهرستان باشت خواهد بود.

سعید محمودی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت،  در یاسوج، گفت: انجمن شعر و ادب شهرستان باشت با همکاری این اداره ششمین جشنواره استانی شعر آئینی محلی رضوی از سری برنامه های دهه کرامت (از آفتاب) را برگزار می کند. وی با اشاره به اینکه موضوعات اشعار باید پیرامون زندگی و ابعاد شخصیت امام رضا (علیه السلام)، حضرت معصومه (سلام الله علیها)، احمد بن موسی (علیه السلام) «شاهچراغ»، حضرت بی بی حکیمه خاتون (سلام الله علیها) و دوازده امام معصوم (علیهم السلام) باشد،

افزود: محدودیت سنی برای شرکت کنندگان وجود ندارد؛ ضمن اینکه قالب اشعار ارسالی آزاد است . این مسئول فرهنگی و هنری شهرستان باشت، با بیان اینکه آثار ارسالی می بایست در هیچ جشنواره ای شرکت داده نشده باشند، عنوان کرد: اشعار باید صرفاً به زبان محلی بوده و هیچ گونه شعر فارسی مورد پذیرش نیست .

وی از شرکت کنندگان خواست حداکثر سه اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند و یادآور شد: اشعار باید تایپ شده و در سه نسخه به دبیرخانه ارسال شوند . محمودی، اظهار داشت: مشخصات کامل شناسنامه ای به همراه آدرس و شماره تماس در صفحه ای جداگانه به همراه اشعار ارسال شود .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت، به نحوه ارسال آثار اشاره و خاطرنشان کرد: علاقه مندان به شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را از طریق پست به آدرس: باشت، فلکه مشک، منازل سازمانی، ردیف سوم، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باشت ارسال کنند. وی با بیان اینکه شرکت کنندگان همچنین می توانند آثار خود را از طریق نمابر به شماره: ٣٢٦٢٠٥٣٨ و یا ایمیل به آدرس: ershadbasht@chmail.ir …

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.