نخستین جشنواره عکس ورود آزادگان به خوزستان

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با اعلا م اینکه همه ما موظف هستیم دین‌مان به آزادگان را ادا کنیم، از برگزاری نخستین جشنواره و مسابقه بزرگ عکس ورود آزادگان به میهن اسلامی خبر داد.

سردار محمد علی‌پور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با اعلام اینکه همه  ما موظف هستیم که دین‌مان را به آزادگان ادا کنیم، از برگزاری نخستین جشنواره و مسابقه بزرگ عکس از ورود آزادگان به میهن اسلامی خبر داد و اظهار داشت: به پاس رشادت‌های این سربازان بی‌ادعای میهن، قصد داریم مسابقه  بزرگ عکس ورود این عزیزان را در دو قالب حرفه‌ای وآماتور و در سطح استان برگزار کنیم.

در همین رابطه هوشنگ نوبخت، دبیر این جشنواره نیز هدف از برگزاری این مسابقه را جمع آوری عکس‌های ارسالی و نمایش آن در قالب نمایشگاهی برای نسل جدیدی عنوان کرد که نتوانستند شاهد لحظات احساسی وغرورآفرین ورود این عزیزان به خاک میهن‌مان باشند.

وی گستره این جشنواره را استانی اعلام کرد و گفت: با داوری عکاسان حرفه‌ای استان از نفرات برگزیده، طی مراسمی باشکوه، تجلیل بعمل خواهد آمد .

نوبخت عنوان فراخوان جشنواره را( بازگشت پرستوها ) نامید واز همکاری بنیاد شهید و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تقدیر بعمل آورد که وعده داده‌اند، همکاری لازم را با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بعمل آورند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.