معرفی برترین‌های مسابقه عکاسی آماتور واحد دامغان

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از اداره روابط عمومی واحد دامغان اسامی 5 کارمند برتر در بخش مسابقه عکاسی آماتور به مناسبت سالروز راه اندازی واحد را اعلام کرد.

سیدرضا جزء مومنی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا با یادآوری 25 تیر سرآغاز سی و دومین سال فعالیت واحد دامغان اظهار کرد: «بنا به فراخوان روابط عمومی، جمعی از استادان و کارکنان واحد مجموعه‌ای از تصاویر تهیه شده و یا آرشیوی و آلبومی خود را در 5 بخش دوستی‌های سازمانی، طبیعت واحد، عکس هنری، یادها و خاطره ها و شکار لحظه‌ها با محوریت واحد ارسال کردند که گروه داوری از مجموع 74 عکس دریافتی تعداد 5 عکس را در موضوعات یادشده انتخاب کرد.»

دکتر مصطفی عبادی، دکتر محمد دهقان، حسن حیدرزاده، هادی ناظمی و محمود کاتبی، همکاران حائز رتبه در این مسابقه بودند که جایزه نقدی خود را دریافت کردند.

همچنین در بخش مسابقه عکاسی شب­‌های روشن به مناسبت لیالی قدر نیز دو تن از دانشجویان واحد دامغان حائز رتبه برتر شدند و جایزه گرفتند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.