مسابقه کتابخوانی حقوق و مسئولیت های شهروندان برای یک زندگی بهتر

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از خبرگزاری شبستان:سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در راستای اهداف کلان خود در زمینه توسعه فرهنگ کتاب خوانی اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی کرده است.

از اراک، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در راستای اهداف کلان خود در زمینه توسعه فرهنگ کتاب خوانی در بین اقشار مختلف جامعه ونیز نهادینه کردن فرهنگ صحیح شهروندی اقدام به برگزاری مسابقات کتاب خوانی ویژه عموم شهروندان نموده است.  علاقمندان به شرکت در مسابقه می بایست فایل PDF مربوط به کتاب و پرسشنامه را از سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری اراک به نشانی http://arakmcso.ir بارگیری نموده و پاسخ صحیح را به صورت عدد ۴ رقمی که از چپ به راست پاسخ صحیح مربوط به سؤالات می باشد، به سامانه ۳۰۰۰۱۲۹۳ ارسال نمایند. لازم به ذکر است آخرین مهلت ارسال پاسخ یکشنبه ۳۱ مردادماه و فقط مختص شهروندان کلانشهر اراک است.مسابقه کتابخوانی حقوق و مسئولیت های شهروندان برای یک زندگی بهتر خبرگزاری شبستان:سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در راستای اهداف کلان خود در زمینه توسعه فرهنگ کتاب خوانی اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی کرده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.