مسابقه کتابخوانی «تن تن و سندباد» برگزار می شود

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ابراهیم بالاپژوه، مدیر شهر کتاب مشهد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی «تن تن و سندباد» گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری با یادداشتی بر کتاب «تن تن و سندباد» بر مطالعه این کتاب به ویژه از سوی کودکان و نوجوانان تأکید کرده است؛ از این رو مسابقه کتابخوانی از سوی شهر کتاب مشهد درنظر گرفته شده که ۵ شهریورماه برگزار می‌شود.
وی افزود: این مسابقه ویژه نوجوانان زیر ۱۸ سال است و به صورت کتبی و با پاسخگویی به ۵ سؤال تستی در محل شهر کتاب مشهد برگزار می‌شود. در این راستا جوایزی شامل ربع سکه بهار آزادی، تسهیلات خرید ۲۰۰ هزار تومانی و تسهیلات خرید ۱۰۰ هزار تومانی به نفرات اول تا سوم اهدا می‌شود.
بالاپژوه با بیان اینکه علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این مسابقه تا ۴ شهریورماه فرصت دارند، گفت: در این مسابقه محمد میرکیانی، نویسنده اثر حضور یافته و پس از مسابقه، جشن امضای کتاب برگزار می‌شود، همچنین نویسنده بخش‌هایی از کتاب را برای حاضران بازخوانی می‌کند.
مدیر شهر کتاب مشهد یادآور شد: در حال حاضر ایام فراغت نوجوانان فرصت مناسبی است تا بخشی از اوقات خود را به مطالعه اختصاص دهند و این مسابقه نیز در همین راستا برگزار می‌شود. علاوه بر این شهر کتاب مشهد، هر ماه نشست‌های نقد، امضا و رونمایی کتاب برگزار می‌کند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.