مسابقه عکس “فرشته های خانه خدا”

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از خبرگزاری بسیج استان مرکزی، به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه اراک به مناسبت دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س) و روز دخترمسابقه عکاسی “فرشته‌های خانه خدا” را برگزار می‌شود.

شرایط شرکت در این مسابقه عکاسی از دختران زیر شش سال، عکس می‌تواند به صورت فردی یا گروهی باشد.

شرکت‌کنندگان توجه داشته باشند که علاوه بر عکس ارسالی نام و نام خانوادگی خود و مسجد محل نیز را قید کنند، شرکت برای عموم آزاد است و هر یک از شرکت کنندگان می‌تواند با ارسال عکسی از دختران کوچک مسجدی در این فراخوان شرکت کند که مسجد هم در عکس نمود داشته باشد.

در پایان مسابقه (روز ولادت امام رضا علیه السلام) شرکت کنندگانی که عکس آن‌ها از اقبال عمومی بیشتری برخودار بوده باشد یعنی بیشترین بازدید را داشته باشد برنده این مسابقه خواهد بود.

لازم به ذکر است عکس‌های ارسالی به همراه شماره عکس در کانال بسیجیان اراک به نمایش گذاشته می‌شود و از آن‌جا که نحوه داوری شرکت کنندگان براساس عکس و مـتــن ارسالی بـه آی دی @farakhan_basijاست علاوه بر اهدای جوایز این تصاویر در نماشگاهی با همین عنوان نمایش داده خواهد شد.

همچنین جوایز نقدی به نفرات برتر اهدا خواهد شد که بدین ترتیب خواهد بود؛ نفر اول 150 هزار تومان، نفر دوم یک‌صد هزار تومان و نفر سوم 75 هزار تومان دریافت خواهد کرد.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.