مسابقه بزرگ کتابخوانی ضربه دوازدهم تمدید شد

0

علی اکبر روحی مدیر کانون فرهنگی هنری شهید روحی به خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد گفت: با توجه به استقبال خوب علاقه مندان و درخواست های مکرر هموطنان عزیز مسابقه بزرگ کتابخوانی ضربه دوازدهم تا ۲۰ شهریور ۹۵ تمدید شد.

وی افزود: مسابقه بزرگ کتابخوانی ضربه دوازدهم با هدف آشنایی هر چه بیشتر اقشار جامعه با واقعه مسجد گوهرشاد به همت کانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم روحی مشهد و با مشارکت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اداره کل کتابخانه های عمومی استان، حوزه علمیه خراسان، سپاه امام رضا علیه السلام، سازمان اتوبوسرانی مشهد مقدس، اداره کل تبلیغات اسلامی استان، روزنامه های شهرآرا و قدس برگزار می شود.

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل ازروحی با بیان اینکه استقبال خوبی از این مسابقه صورت گرفته، ادامه داد: تعداد شرکت کنندگان در مسابقه بزرگ کتابخوانی ضربه دوازدهم تا کنون ۵ هزار نفر از سراسر استان های کشور است.

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید روحی اظهار داشت: جوایز مسابقه شامل ۲۰ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، ۲۰ کمک هزینه خرید دوچرخه،۸۱ من کارت شهروندی شهرداری مشهد و صدها هدیه ارزنده دیگر می باشد همچنین علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه بعد از تهیه کتاب ضربه دوازدهم باید پاسخ نامه های خود را حداکثر تا ۲۰ شهریور ۹۵ به صورت اینترنتی به سایت www.m-ketab.ir و یا به صورت پیامکی به سامانه ۳۰۰۰۲۱۳۸ ارسال کنند.

وی اظهار داشت: شرکت کنندگان مشهدی می توانند با مراجعه با موسسه تسنیم دانش واقع در پاساژ فیروزه کتاب را با تخفیف ۷۵ درصدی تهیه نمایند و شرکت کنندگان شهرستانی هم می توانند با مراجعه با سایت www.m-ketab.ir فایل مورد نظر را به صورت رایگان دانلود کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.