مسابقه‌‌ اینترنتی «پلاک» برگزار می‌شود

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل ازخبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، ‌مسابقه کتابخوانی پلاک در تداوم اهداف طرح هم عهدی با شهدا و با هدف ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت‌طلبی و زنده نگه داشتن نام، یاد و خاطره حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس و ارزش‌های جبهه و جهاد برگزار می‌‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند فایل متنی منبع این مسابقه را از سایت کتابخانه‌های عمومی شهر تهران(www.tlib.ir) دریافت و به یکی از سه طریق ارسال پیامک، تکمیل پرسش‌نامه برخط (آنلاین) و دریافت، تکمیل و تحویل پاسخنامه‌ها به یکی از کتابخانه‌های سازمان فرهنگی ـ هنری در مسابقه شرکت کنند.

همچنین می‌توانند هم زمان با دهه کرامت و میلاد پربرکت حضرت امام رضا(ع) تا پایان هفته دفاع مقدس در این مسابقه شرکت کنند و اطلاعات بیشتر را از سایت پیش گفته یا کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سطح مناطق ۲۲ گانه شهر دریافت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.