مسابقات قرآن دبیرستان‌های علوم معارف اسلامی شهید مطهری

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ بیست و ششمین مسابقه جامعه قرآن کریم دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی شهید مطهری سراسر کشور از ۳۱ مردادماه آغاز می‌شود.
بیست و ششمین مسابقه جامعه قرآن کریم دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی شهید مطهری سراسر کشور از هفته آینده ویژه دانش‌آموزان دختر و پسر این مدارس برگزار می‌شود.
این مسابقات که با حضور ۳۰۰ منتخب مرحله مقدماتی از
۳۰ مدرسه سراسر کشور برپا خواهد شد در ۹ رشته‌ قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ ترتیبی ۱۰ و ۵ جزء، حفظ موضوعی و تجزیه و ترکیب، مفاهیم، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و تحقیق و پژوهش قرآنی برپا خواهد شد.
این رقابت‌ها بین مدارس شهید مطهری در نوبت متوسطه دوم و در پایه‌های دوم، سوم و پیش‌دانشگاهی انجام می‌شود که مرحله مقدماتی آن میان مدارس انجام گرفت و مرحله نهائی آن به صورت متمرکز ویژه دختران در اردوگاه صاحب‌الزمان(عج) شهرک شهید محلاتی و ویژه آقایان در حوزه علمیه لواسان برگزار می‌شود.
رقابت‌ها طی روزهای ۳۱ مردادماه تا چهارم شهریورماه انجام می‌گیرد. همچنین این مسابقات را گروهی از داوران و اساتید بین‌المللی و برجسته قضاوت خواهند داشت.
اختتامیه بخش پسران سه‌شنبه، دوم شهریورماه با حضور آیت‌الله امامی کاشانی و حجت‌الاسلام ناطق نوری انجام می‌شود و اختتامیه بخش بانوان، پنج‌شنبه، چهارم شهریورماه همراه با اهدای جوائز
به سه نفر منتخب هر رشته انجام می‌گیرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.