مسابقات سراسری قرآن کریم اداره اوقاف وامور خیریه شهر رضا

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا در گفت گو با شهرضانیوز اظهار کرد: مرحله شهرستانی سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اداره اوقاف وامور خیریه در تاریخ ۲۸ مردادماه در آستان مقدس امامزاده شاهرضا (ع) شهرستان شهرضا برگزار می شود.

حجه الاسلام رضا ابراهیمی با بیان اینکه زمان ثبت نام این دوره از مسابقات از ۲۰ اردیبهشت ماه تا ۱۰ مرداد ماه بود افزود: این مسابقات در ۹ رشته حفظ ؛ قرائت ؛ ترتیل؛ معارف ؛ اذان ؛ دعا خوانی ؛ ابتهال ؛ هم سرایی و هم خوانی قرآن کریم برگزار می شود.

حجه الاسلام ابراهیمی با اشاره به اینکه این مسابقات فضایی معنوی در شهرستان ایجاد می کند و باید تلاش کنیم تا بهترین بهره را از معنویات آن ببریم اضافه کرد: این دوره از مسابقات در تاریخ ۲۸ مرداد ماه راس ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح در سالن اجتماعات آستان مقدس امامزاده شاهرضا (ع) برگزار می شود.

وی در پایان با بیان اینکه مسابقات قرآن‌کریم سازمان اوقاف یکی از معتبرترین مسابقات سراسری در سطح کشور است گفت: حفظ قرآن در جزء های ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.