فرهنگسرای ترافیک و انجمن دوقلوهای مشهد در مسابقه ی بزرگ کتابخوانی

0
 به گزارش «فارسی مچ»؛ برگزاری مسابقه ی بزرگ کتابخوانی به مناسبت دهه ی کرامت با همت فرهنگسرای ترافیک و انجمن دوقلوهای مشهد
به مناسبت دهه ی کرامت فرهنگسرای ترافیک اقدام به برگزاری مسابقه ی بزرگ کتابخوانی با عنوان آشتی با کتاب کرده است این مسابقه با مشارکت مستقیم انجمن دوقلوهای مشهد در حال برگزاری است .مسابقه از ابتدای دهه ی کرامت 14 مردادآغاز شده است وتااول شهریورماه ادامه دارد.
لازم به ذکر است اختتامیه این برنامه در روز پنج شنبه مورخ 18شهریور ماه در بوستان بزرگ ملت جنب زمین بازی ورودی امامت 8برگزار خواهدشد و از برگزیدگان این برنامه با جوایز ارزنده تقدیربه عمل خواهد آمد.
در این مسابقه بزرگ فرهگسراهای قرآن و عترت، شهرزیباو ایمن، خانواده،فناوری و رسانه، و هم چنین مساجد مختلفی از سطح شهر در این برنامه حضور دارند.
علاقمندان به شرکت در برنامه جهت دریافت کتاب و فرم پرسشنامه می توانند با دبیرخانه ی برنامه به شماره 38927904تماس حاصل نموده یا به فرهنگسرای ترافیک واقع در دانشجوی 29مراجعه نمایند.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.