فراخوان دومین کنگره ملی شعر عفاف و حجاب «مستور» منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»؛جوان به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور،این جشنواره به منظور پاسداشت و ارتقاء دستاوردهای شعری در زمینه حجاب و عفاف برگزار می شود و اشعار باید صرفا به موضوع عفاف و حجاب اختصاص داشته باشند و نوآوری در تفاوت نگاه به موضوع از امتیاز ویژه ای برخوردار است و محدودیتی در ارسال آثار وجود ندارد.

براساس این گزارش اشعار کلاسیک و نو، ترانه، کودک و نوجوان،شعر کوتاه، رباعی و بخش ویژه نغمه های مذهبی و سرود از بخش های این جشنواره بوده که در نهایت این جشنواره دوازده برگزیده خواهد داشت، که به هر برنده یک سکه بهار آزادی تعلق خواهد گرفت.

همچنین علاقمندان برای ارسال آثار خود تا 20 مهرماه سال جاری می توانند آثار خود را بدون محدودیت در تعداد به نشانی: تهران، چهار راه کالج، خیابان حافظ، جنب پمپ بنزین، بن بست هلال احمر، پلاک 6، ساختمان بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی و یا نمابر : 02166722313و همچنین از طریق پست الکترونیک   info@mastoorfestival.ir و یا شماره تلگرام09378835240  ارسال نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.