فراخوان دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از ذاکرنیوز از شهرکرد؛ دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای «تمدار بیت» در راستای سیاست های راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهتمام به پاسداشت و ارتقای ادبیات گویشی و بومی در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، از سوی معاونت فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با همکاری انجمن ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل برگزار می شود.

شاعران 6 استان اصفهان، خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، فارس، ایلام و چهارمحال و بختیاری در این جشنواره شرکت می کنند.

این جشنواره در 2 بخش برگزار می شود که بخش «آیینی» با اولویت موضوعات انتظار، فرهنگ ایثار و شهادت، عفاف و حجاب، امام رضا (ع)، و اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، و بخش «آزاد» با اولویت آداب و سنن اقوام، در همه قالب ها می باشد.

شرکت در جشنواره برای تمامی هنرمندان آزاد است.

هر هنرمند فقط می تواند با ارسال ٣ اثر در یکی از 2 بخش حشنواره شرکت کند که جمعاً ٦ نفر حائز رتبه خواهند شد.

آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در جشنواره، چهارشنبه ٤ شهریور، بازبینی و داوری آثار، چهارشنبه ١١ شهریور و اختتامیه جشنواره نیز چهارشنبه ٢٤ شهریور ماه سال جاری اعلام شده است.

جایزه نفرات اول در هر بخش هم تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 4 میلیون ریال، نفرات دوم؛ لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 3 میلیون و 500 هزار ریال، و نفرات سوم؛ لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 3 میلیون ریال خواهد بود.

علاقمندان آثار خود را برای شرکت در جشنواره به نشانی استان چهارمحال و بختیاری ـ اردل ـ خیابان علامه طباطبایی ـ مجتمع فرهنگی هنری مهرگان ـ دبیرخانه دائمی شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت یا از طریق پست الکترونیک chb.ardal@farhangmail.ir ارسال کنند.

همچنین نشانی اینترنتی chb.farhang.gov.ir و شماره تلفن ٠٣٨٣٤٣٤٣٨٠٠ برای کسب اطلاعات بیشتر اعلام شده است.

اردل (مرکز شهرستان اردل) در فاصله 95 کیلومتری جنوب غربی شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.