فراخوان جشنواره ادبی «قرآن و عترت» منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مفاهیم قرآنی و فرهنگ اهل بیت (ع) در قالب سبك زندگی ایرانی و اسلامی،خانواده، نشاط سالم، امید در زندگی و توكل به خداوند رحمان، جوانان، ایمان، علم و تفكر، جهاد و عدالت موضوهایی هستند كه با هدف نشر و توسعه فرهنگ اسلامی و زندگی سالم در این جشنواره ارائه شده اند.
ارسال حداكثر سه عنوان اثر ادبی در هر یك از بخشهای جشنواره، مجاز بودن شركت همزمان در بخش‌های شعر و داستان و ارائه آثار به صورت تایپ شده در قالب لوح فشرده از شرایط ویژه جشنواره ادبی قرآن و عترت برای داوطلبان حضور در این رویداد فرهنگی و هنری است و هنرمندان می‌توانند آثار خود را تا 25 مهر ماه سال جاری به دبیر خانه این جشنواره به نشانی اورمیه، خیابان شهیدامینی، حوزه هنری انقلاب اسلامی آذربایجان غربی ارسال كنند.
جشنواره ادبی «قرآن و عترت» با همكاری حوزه هنری انقلاب اسلامی آذربایجان غربی و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در سطح استان آذربایجان غربی اجرا و نفرات برتر آن همزمان با هفته قرآن و عترت در آبان ماه سال جاری طی مراسمی ویژه معرفی می شوند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.