شرکت 50 هزار نفر در مسابقات قرآن و عترت سازمان بهزیستی

0

به گزارش «فارسی مچ»؛سرپرست امور فرهنگی سازمان بهزیستی گفت: تعمق و تدبر در قرآن کریم بهترین وسیله مبارزه با تهاجم فرهنگی است لذا در همین چچارچوب 50 هزار نفر در مسابقات قرآن و عترت این سازمان شرکت کردند.

حجت الاسلام سیدمهدی سیدمحمدی روز پنجشنبه در مراسم پایانی سی و سومین جشنواره فرهنگی آموزشی مسابقات قرآن و عترت سازمان بهزیستی در مشهد افزود: جامعه چهار و نیم میلیون نفری بهزیستی باید سهم بیشتری در بین حافظان قرآن داشته باشد.
وی توجه به قرآن کریم را در راس برنامه های فرهنگی سازمان بهزیستی ذکر و بیان کرد: رویکرد این سازمان به سمت توانمندی تشکلها، موسسات و مراکز فرهنگی غیردولتی در امور قرآنی است تا کارهای متنوع قرآنی را بر عهده گیرند.
مدیرکل سازمان بهزیستی خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: اعتقاد بر این است که فرهنگ قرآنی حیطه توانمندسازی برای جامعه هدف بهزیستی می باشد و افراد بوسیله آن به رویشی درونی می رسند.
حمیدرضا پور یوسف افزود: قرآن و عترت در بهزیستی جایگاه خوبی پیدا کرده است.
دبیر اجرایی سی و سومین جشنواره فرهنگی آموزشی مسابقات قرآن و عترت سازمان بهزیستی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات در سه بخش شفاهی، مکتوب و هنری با حضور 430 نفر از راهیافتگان به مرحله کشوری برگزار شد.
حسین سیف اللهی افزود: از این تعداد 230 نفر در قسمت برادران و 200 نفر در قسمت خواهران در دو گروه بالای 18 سال و زیر 18 سال شرکت کردند.
مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت سازمان بهزیستی از 26 مرداد ماه به مدت سه روز در مشهد برگزار شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.