شب شعر «خورشید هشتم» در یزد برگزار می‌شود

0

به گزارش «فارسی مچ»؛محسن محمدی‌ پناه در گفتگو با ذاکرنیوز اظهار داشت: شب شعر «خورشید هشتم» ۱۹ مردادماه با حضور خادمان حرم رضوی و شاعران در یزد برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این دومین دوره از شب شعر رضوی است که همزمان با نهمین جشنواره زیر سایه خورشید با حضور خادمان بارگاه رضوی، جمعی از شاعران کشوری و استانی و مداحان در فرهنگسرای غدیر یزد برگزار می شود.

محمدی پناه افزود: در این محفل معنوی و ادبی تعدادی از شاعران به قرائت آثار خود را در مدح و منقبت حضرت ثامن الحجج(ع) و ائمه اطهار (ع) می‌پردازند ضمن اینکه مداحان و ذاکران اهل بیت (ع) نیز در وصف آن حضرت مدیحه سرایی و مولودی‌ خوانی می‌کنند.

وی یادآور شد: شب شعر «خورشید هشتم» با همکاری حوزه هنری استان، کانون فرهنگی هنری ولاء و انجمن شعر «مع الحسین (ع) » سه شنبه ۱۹ مرداد ساعت ۲۰:۳۰ در فرهنگسرای غدیر واقع در بلوار دانشجو، جنب پارک شادی برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.