دومین جشنواره عکس خبری آذربایجان غربی آغاز می‌شود

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از  خبرنگار تسنیم  اظهار داشت: با اتمام داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، تندیس‌ها و جوایز  عکاسان برتر استان در مراسم روز خبرنگار اهدا خواهد شد.

امید سیاح با اشاره به اینکه 356 عکس از سوی 17 عکاس خبری استان به بخش مسابقه جشنواره ارسال شده بود، گفت: نمایشگاه عکس خبری این جشنواره نیز که متشکل از 45 قطعه عکس خبری منتخب است، روز یکشنبه هفدهم مرداد ماه ساعت 18 در محل نگارخانه اورمیه واقع در حوزه هنری این شهر افتتاح و تا 21 مرداد ماه دایر خواهد بود.

وی سطح کیفی آثار ارسالی به جشنواره را خوب و استقبال رسانه‌ها را نیز مطلوب ارزیابی کرد و افزود: برگزاری چنین جشنواره‌هایی باعث ایجاد رقابت سالم بین عکاسان خبری شده و ارتقا جایگاه صنف عکاسان خبری و افزایش سطح کیفی عکس خبری در رسانه‌ها را نیز از دیگر ثمرات جشنواره برشمرد.

به گفته وی کار داوری بخش مسابقه جشنواره بر عهده اسفندیار اصغرخانی عکاس حرفه‌ایی و مدرس دانشگاه، امید سیاح فارغ االتحصیل ارشد روزنامه نگاری و مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی و مهرداد تبریزی عکاس خبری باسابقه و عضو انجمن عکاسان مطبوعاتی ایران بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.