جشنواره ملی وبلاگ نویسی جهاد مجازی برگزار می شود

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از خبرگزاری شبستان: جشنواره ملی وبلاگ نویسی جهاد مجازی با بخش ویژه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و بخش های متنوع دیگر از جمله نقش مساجد در سبک زندگی اجتماعی، عفاف و حجاب، نامه رهبری به جوانان غرب، نماز، فعالیت های کانون محور برگزار می شود.

به گزارش «فارسی مچ»؛ از قم، پنجمین جشنواره ملی وبلاگ نویسی جهاد مجازی به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان و کانون فرهنگی هنری مهدی موعود حسین آباد برگزار می شود. جشنواره وبلاگ نویسی جهاد مجازی با موضوعات مختلف از جمله بررسی نقش وجود امام رضا (ع) در فرهنگ شیعی ایران و دهه کرامت، نقش مساجد در سبک زندگی اجتماعی، عفاف و حجاب، گفتمان انقلاب اسلامی، نامه مقام معظم رهبری (مدظله) به جوانان غرب، هویت و کرامت زن مسلمان، نماز ستون دین، گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی، فعالیت های کانون محور(فعالیت های تربیتی، اوقات فراغت، خانه های نور و …) و نقد و هدایت فعالیت های فرهنگی هنری و اجتماعی برگزار می شود.

با توجه به شعار امسال، در جشنواره وبلاگ نویسی جهاد مجازی، بخش ویژه اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل «راهکارهای عملی برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی» در نظر گرفته شده است. پنجمین جشنواره وبلاگ نویسی جهاد مجازی برای عموم وبلاگ نویسان آزاد است و وبلاگ نویسان علاقمند به این شرکت در این جشنواره می توانند تا (30 مرداد سال جاری) جهت ثبت نام به پایگاه اینترنتی www.jashnvarejahad.ir مراجعه کنند.

لزوم خرد جمعی پژوهشگران جهان اسلام در عرصه تکفیرپژوهی خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه کلان پروژه «شناخت تکفیر و جریان های تکفیری» به بحث عمیق ابعاد تکفیر می پردازد، گفت:این کلان پروژه منشأ تنویر افکار جامعه به ویژه نسل جوان و بیان استراتژی ها و راهبردها در عرصه تکفیرپژوهی است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.