تمدید فرصت مسابقه «حافظان حرم»

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آزادگان ایران نقل ازبنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان به دنبال استقبال علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای «حافظان حرم» به ویژه در حوزه جوانان دانش‌آموز، مهلت ارسال اثر به این مسابقه که تا پایان روز جمعه ۸ مرداد در نظر گرفته شده بود، تا ۲۰ مرداد تمدید کرد.

در این جشنواره، داستان‌ها و شعرهایی که قابلیت خواندن در یک دقیقه‌ آن‌ها را دارند در گردونه رقابت قرار می‌گیرند و تمام داستان‌نویسان و شاعران کشور در همه گروه‌های سنی و اقشار اجتماعی، این فرصت را خواهند داشت تا در این رقابت ادبی حضور یابند. تنها ملاک شرکت پرداختن به موضوع حافظان حرم و امکان خواندن مطلب در حداکثر یک دقیقه است.
دبیرخانه مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم با تاکید بر این‌که هر فرد می‌تواند با حداکثر سه اثر در جشنواره شرکت کند، خاطرنشان کرده است؛ پایان مهلت ارسال آثار، چهارشنبه، ۲۰ مرداد است و این زمان، به هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد.
علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را از دو طریق (لینک تلگرامی @hafezaneharam و نشانی الکترونیکی hafezaneharam@gmail.com) برای دبیرخانه این مسابقه بفرستند.

به ۱۰ برگزیده این مسابقه در دو رشته شعر و داستان، هر یک ۲ سکه بهار آزادی تعلق می‌گیرد و علاوه بر آن با هزینه بنیاد شعر و ادبیات داستانی، راهی مشاهد مشرفه در کشور عراق خواهند شد.

مراسم پایانی این جشنواره، دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ همزمان با «روز مبارزه با تروریسم» در تهران برگزار می‌شود. رسانه ملی، آستان قدس رضوی، نهاد کتابخانه‌ها، سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، مرکز رسیدگی به امور مساجد، معاونت فرهنگی سازمان قطار شهری (مترو) و … در برگزاری این مسابقه با بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان همکاری کرده‌اند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.