برگزیدگان مسابقه عکس حماسه حضور مشخص شدند

0

 به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از آذرسلام، قربان ادراکی در جلسه شورای مرکزی انجمن عکس بسیج استان اظهار کرد: چهارمین  مسابقه عکس حماسه حضورسازمان بسیج هنرمندان اردبیل ویژه راهپیمایی روز جهانی قدس داوری و برگزیدگان این مسابقه مشخص شدند.

وی افزود: این مسابقه جهت تشویق هنرمندان عکاس استان برای پوشش تصویری هرچه بهتر این رویداد جهانی برگزارشده بود که خوشبختانه با استقبال خوب هنرمندان مواجه شد طوریکه تعداد 35 عکاس از سراسر استان در این مسابقه شرکت کرده بود.

ادراکی  در ادامه گفت: این مسابقه در چهارمحور؛ حماسه حضور ملت ایران، دفاع از ملت مظلوم فلسطین، انزجاز از رژیم اشغالگرقدس و انزجار از استکبارجهانی برگزیده شده بود که برا ساس رای داوران اثر مرتضی بری از پارس آباد در بخش حماسه حضور ملت ایران، اثر حبیب بهرام نژاد از مشگین شهردر بخش دفاع از ملت مظلوم فلسطین، اثر پرستو صادقی از اردبیل در بخش انزجار از رژیم اشغالگر قدس و اثر محمدعلی کریمی از خلخال در بخش انزجار از استکبار جهانی بعنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

گفتنی است داوری این مسابقه بعهده قربان ادراکی، ولی ارجمن و کامل روحی بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.