برگزاری مسابقه کتابخوانی «پلاک» برای هم‌عهدی با شهیدان

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مسابقه کتابخوانی پلاک را از کتابی با همین عنوان با موضوع خاطرات ثبت شده در «طرح هم عهدی با شهیدان» از دهه کرامت تا هفته دفاع مقدس برگزار می‌کند.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حجت‌الاسلام حسن ناصری‌پور، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری، با بیان اینکه مسابقه کتابخوانی پلاک در تداوم اهداف طرح هم عهدی با شهیدان و با هدف ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت‌طلبی و زنده نگه داشتن نام، یاد و خاطره حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس و ارزش‌های جبهه و جهاد برگزار می‌شود، گفت: علاقه‌مندان به ویژه هم‌عهدان شهیدان والامقام می‌توانند ضمن بهره‌مندی از اجر معنوی این برنامه از هدایای ارزشمند مسابقه بهره‌مند شوند.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در تشریح نحوه شرکت در مسابقه یادشده افزود: علاقه‌مندان می‌توانند فایل متنی منبع این مسابقه را از سایت کتابخانه‌های عمومی شهر تهران دریافت کنند و به یکی از سه شیوه پیامکی، تکمیل پرسش‌نامه آنلاین و دریافت، تحویل پاسخنامه‌های کامل شده به یکی از کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری، در مسابقه شرکت کنند.

کتاب‌دوستان تا پایان هفته دفاع مقدس در این مسابقه شرکت کنند و اطلاعات بیشتر را از سایت معرفی شده یا کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سطح مناطق 22 گانه شهری دریافت کنند

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.