برگزاری مسابقه کتابخوانی راهکارهای مبارزه با جنگ نرم در ساوجبلاغ

0
 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوجبلاغ از برگزاری مسابقه کتابخوانی راهکارهای مبارزه با جنگ نرم در این شهرستان خبرداد و گفت: مهم‌ترین هدف برگزاری این مسابقه، ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه است.
حسین زودبین، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوجبلاغ  در گفت و گو با به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از البرز، اظهارکرد: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه در این شهرستان مسابقه کتابخوانی از سری کتاب‌های پیامبرشناسی ٦ و راهکارهای مبارزه با جنگ نرم طراحی و توزیع شده است.
وی افزود: در این خصوص تعدادی سوال تخصصی طراحی و در قالب برگه سوال و پاسخ نامه تهیه و در بین ادارات و نمازگزاران مساجد توزیع شد.
این مسئول بیان کرد: تا کنون بیش از ٢٤٠ پاسخ نامه به دبیرخانه مسابقه ارسال شده و مهلت ارسال آثار این دوره تا ٢٣ مرداد روز مقاومت اسلامی است.
زودبین در پایان گفت: این مسابقه‌ها در طول سال به صورت مستمر از مجموعه کتاب‌های پیامبرشناسی برگزار می‌شود و به برندگان نیز در نمازهای جمعه جوایزی اهدا خواهد شد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.