برگزاری مسابقه کتابخوانی «آستان کرامت»

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ مسئول واحد برادران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) از برگزاری مسابقه کتابخوانی «آستان کرامت» از ۴ طریق در ایام این دهه کرامت خبر داد و گفت: اختتامیه مسابقه، در سالگرد ازدواج امیرالمؤمنین با حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سیداحمد مشرف، مدیر معارف قرآن و عترت آستان مقدس حضرت معصومه(س) در گفت‎وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره جزئیات برگزاری مسابقه کتابخوانی آستان کرامت گفت: در ایام دهه کرامت مسابقه‎ای تحت عنوان «آستان کرامت» در حال برگزاری است که محتوای کتابچه «آستان کرامت» توسط پژوهشکده آستان حضرت فاطمه معصومه(س) در دو بخش زندگی امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) و به صورت مستند تهیه شده است.

وی درباره نحوه برگزاری این مسابقه اظهار کرد: این مسابقه در چهار حوزه به صورت حضوری، مجازی، تلگرامی و پخش از رادیو معارف صورت خواهد گرفت. در بخش حضوری در صحن امام رضای آستان حضرت معصومه(س) و در بخش مجازی فایل «پی‌دی‌اف» کتابچه به صورت مجازی در آستان حضرت بارگذاری شده است که طرح سؤالاتش به صورت مجازی است و با بخش حضوری مسابقه متفاوت خواهد بود.

مشرف با اشاره به برگزاری مسابقه از رادیو معارف و بخش تلگرامی گفت: رادیو معارف در 6 برنامه  قصد دارد این مسابقه را در قالب طرحهای سؤالاتی از کتاب «آستان کرامت» از ساعت 21/30 تا 22/30 برگزار کند و نیز در کانال تلگرام فایل «پی‌دی‌اف» آن بارگذاری شده است.

وی با توجه به اختتامیه مسابقه آستان کرامت تصریح کرد: اختتامیه این مسابقه مصادف با سالگرد ازدواج امیرالمؤمنین با حضرت فاطمه زهرا(س) خواهد بود که در نهایت بین 40 نفر برگزیده این مسابقه قرعه‎کشی انجام خواهد شد.

کتاب آستان کرامت از بخش پیوست این خبر قابل دانلود است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.