برگزاری مسابقه كتابخوانی نماز از نیمه دوم شهریورماه

0

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس از برگزاری مسابقه كتابخوانی نماز از نیمه دوم شهریورماه خبر داد.

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از گزارش ايسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومي ستاد اقامه نماز استان فارس، حجت‌الاسلام علی سقاچی گفت: مسابقه كتابخوانی با محوریت كتاب شیوه‌های دعوت به نماز، اثر حجت‌الاسلام قرائتي، از پانزدهم شهریورماه تا پایان آذرماه همزمان با سراسر كشور در استان فارس برگزار می‌‌شود.

وي با بيان اينكه علاقمندان گروه سني بالای 15 سال می‌توانند در این مسابقه شركت كنند، افزود: شركت كنندگان می‌توانند كتاب شیوه‌های دعوت به نماز را با پنجاه درصد تخفیف و به قیمت 27 هزار و 500 ریال از ستادهای اقامه نماز سراسر استان فارس دریافت كنند.

سقاچي خواستار اطلاع رسانی توسط ائمه جماعات، دبیران اقامه نماز ادارات، رسانه‌ها و … پیرامون برگزاری این رقابت معنوی شد و گفت: پس از پایان مهلت ثبت نام به برگزیدگان جوایز ارزشمندی از سوی ستاد اقامه نماز كشور تعلق خواهد گرفت.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: علاقمندان می‌توانند براي كسب اطلاع از نحوه برگزاري مسابقه نماز به نشاني اينترنتي fars.namaz.ir و نشاني تلگرام farsnamaz@ مراجعه كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.