برگزاری مسابقه عکس «دختران ایران» برگزار می شود

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از خبرگزاری شبستان، به نقل از ستاد خبری شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت، فضه پناهلو، از برگزاری مسابقه عکس«دختران ایران» همزمان با دهه کرامت خبر داد و گفت: فراخوان شرکت در این مسابقه از 14 مرداد ماه اعلام شده و علاقه مندان تا 24 مرداد  مهلت دارند، در این مسابقه شرکت کنند.

وی با اشاره به محورهای این مسابقه بیان کرد: مسابقه عکس «دختران ایران» در محورهای «دختران ایران، اشتغال و کار آفرینی»،«دختران ایران، آموزش و نوآوری»، «دختران ایران، دیروز، امروز و فردا»،«دختران ایران، قابلیت ها و توانمندی ها»، «دختران ایران، ورزش و سلامت»، «دختران ایران، مشارکت سیاسی و  اجتماعی» و «دختران ایران، آسیب های اجتماعی» برگزار می شود.

مدیر کل روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، خاطر نشان کرد: آثار برگزیده برای داوری به آرای عمومی گذاشته خواهد شد و ۳۰ شهریورماه مصادف با عید سعید غدیر از برگزیدگان مسابقه تقدیر به عمل می آید.

یادآور می شود؛ اول تا یازدهم ماه ذی القعده (مشتمل بر اول ذی القعده ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)، ششم ذی القعده روز بزرگداشت حضرت شاهچراغ (ع) و یازدهم ذی القعده سالروز ولادت امام رضا (ع)) به نام «دهه کرامت» نامگذاری شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.