برگزاری مسابقه‌ کتابخوانی عطر رضوی در رامشیر

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رامشیر گفت: هم‌زمان با دهه کرامت مسابقه‌ کتابخوانی عطر رضوی در رامشیر برگزار شد.

شهناز قنواتی امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: مربیان کانون هم‌زمان با دهه کرامت مسابقه‌ کتاب‌خوانی «عطر رضوی» را ویژه‌ کودکان و نوجوانان عضو کانون پرورش فکری رامشیر اجرا کردند.

وی با بیان این‌که برای برگزاری این مسابقه از هفته‌های قبل کتاب‌های مرتبط با سیره‌ علمی و عملی امام رضا(ع) که در کتابخانه کانون موجود بودند را به بچه‌ها معرفی و آن‌ها را به مطالعه کتاب‌ها تشویق کردیم افزود: در این مسابقه که به شکل جدول توسط مربیان کانون طراحی شده بود کودکان و نوجوانان به سؤال‌های مرتبط به کتاب‌ها پاسخ دادند و خانه‌های جدول را پر کردند.

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رامشیر در ادامه به فعالیت‌های دیگر این مرکز فرهنگی و هنری به مناسبت دهه کرامت اشاره کرد و گفت: مسابقه نقاشی « طعم شیرین زیارت» یکی دیگر از برنامه‌های این دهه مبارک است که در آن بچه‌ها خاطرات خود را از زیارت حرم امام رضا (ع) با فن آزاد به تصویر می‌کشند.

این مسؤول فرهنگی یادآور شد: برنامه‌های دهه کرامت این مرکز هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (س) در این مرکز آغاز شده است و تا سالروز ولات امام رضا (ع) ادامه خواهد داشت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.