برگزاری مرحله کشوری مسابقات قرآن مؤسسه اعتباری کوثر در مشهد مقدس

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از کانون خبرنگاران نبأ: مسئول ستاد مسابقات قرآن کریم مؤسسه اعتباری کوثر از برگزاری مرحله کشوری رشته قرائت کارکنان این مؤسسه همزمان با ولادت امام رضا(ع) در شهر مقدس مشهد خبر داد.
محمدحسن عباسی‌فر، مسئول ستاد برگزاری مسابقات قرآن کریم مؤسسه اعتباری کوثر در گ، اظهار کرد: مسابقات کشوری مرحله نهایی رشته قرائت قرآن کریم ویژه کارکنان موسسه اعتباری کوثر، شنبه ۲۳ مردادماه، همزمان با شب ولادت خورشید خراسان حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) با حضور رضایی، مدیر عامل مؤسسه اعتباری کوثر، جمعی از مسئولین استانی و شخصیت‌های قرآنی در سالن اجتماعات مؤسسه اعتباری کوثر شعبه مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

مسئول ستاد برگزاری مسابقات قرآن کریم مؤسسه اعتباری کوثر در ادامه با اشاره به اینکه ۳۰ نفر از مرحله استانی به مرحله مقدماتی کشوری راه یافتند، افزود: ستاد برگزاری مسابقات با همکاری مؤسسه اعتباری کوثر شعبه استان خراسان رضوی در جمعه ۲۲ مردادماه، مسابقه مقدماتی مرحله کشوری را با حضور متسابقین ۳۰ قاری برتر حوزه مرکزی واستان‌ها برگزار می‌کند و از این مرحله تعداد ۱۰ نفر انتخاب می‌شوند.
مشاور فرهنگی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور یادآور شد: در مرحله نهایی رشته قرائت مسابقات کشوری کارکنان مؤسسه اعتباری کوثر ۱۰ نفر به رقابت خواهند پرداخت و در این بخش پایانی سه نفر به عنوان منتخب این دوره مسابقات در شهر مشهد مقدس خواهند شد.
مشاور فرهنگی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور یکی از اهداف برگزاری مسابقات قرآنی را مشارکت کارکنان در فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی عنوان کرد و افزود: آثار کار زیاد در یک حرفه شغلی فقط شامل آسیب‌های فردی نیست، بلکه آسیب‌هایی برای خانواده و جامعه نیز دارد و فرصت فعالیت در امور رشته‌های قرآنی و سایر بخش‌های فرهنگی در اوقات غیر ساعت اداری؛ نتیجه بهتری در کارایی بیشتر کارکنان با انگیزه را دارد و همچنین مدیریت زمان به افراد شاغل کمک می‌کند تا اهدافشان را مشخص و کارها و فعالیت‌های خود را هوشمندانه تر و مفیدتر اولویت‌بندی کنند.
مدیر روابط عمومی مؤسسه اعتباری کوثر در پایان این گفت و گو با اشاره به اینکه قرآن کریم، میزان، ملاک و معیار سنجش است، اظهار کرد: هر انسان عادی، اعمالش به تدریج رو به رشد و تکامل می‌رود، ولی آیات قرآن این چنین نیست، بلکه آیاتی که اویل بعثت و در سن ۴۰ سالگی پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) از او شنیده می‌شد با آیاتی که در ۶۳ سالگی تلاوت می‌فرمودند، در محتوا هم وزن و هم سنگ بودند و به خلاف تصور بعضی که قرآن را تنها کتاب عبادات و اخلاقیات می‌دانند، بايد بدانیم که تنها یک دوازدهم این کتاب آسمانی، یعنی حدود پانصد آیه از ۶۲۳۶ آیه آن مربوط به مسائل فقهی است و بیشتر آن درباره مسائل مختلف خانوادگی، اقتصاد اسلامی، اعتقادی، سياسي، اجتماعی، تاریخی، فرهنگی و نظامی است.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.