برگزاري ويژه برنامه هاي دهه ي کرامت در منطقه 21

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل ازخبرگزاري آريا-شهردار منطقه 21 از آغاز فعاليت هاي فرهنگي و مذهبي مرتبط با سيره و سنت ائمه معصومين (ع) همزمان با ميلاد باسعادت حضرت معصومه ( س ) و ولادت امام رضا ( ع ) و دهه ي کرامت به منظور اشاعه و ترويج انديشه هاي منور رضوي در سطح مساجد و بوستان هاي اين منطقه خبر داد .
به گزارش خبرگزاري آريا،دکتر بافراني شهردار اين منطقه ضمن اعلام خبر فوق گفت : ويژه برنامه هاي دهه ي کرامت در سطح مساجد و بوستان هاي منطقه در قالب جشن ، نمايشگاه عکس ، خوشنويسي ، مسابقه و تورهاي گردشگري با مشارکت شهروندان منطقه در حال اجرا است .
بافراني با توجه و تاکيد بر جنبه مردمي و خودجوش بودن جشن هاي دهه کرامت و مشارکت جمعي شهروندان با معاونت امور اجتماعي و فرهنگي منطقه افزود : در برنامه هاي پيش بيني شده ي معاونت امور اجتماعي و فرهنگي اين منطقه تاکيد ويژه بر سيره ي عملي امام رضا ( ع ) و حضرت معصومه ( س ) در راستاي ترويج سبک زندگي اسلامي – ايراني در راس همه اقدامات قرار گرفته که تبليغ و تقويت مهارت هاي زندگي با تاکيد بر جنبه هاي زيبايي شناختي سيره و سنت رضوي بر اهميت اجراي دقيق برنامه هاي فرهنگي و ترويجي در اين ايام فرخنده مي افزايد .
شايان ذکر است ؛ ويژه برنامه هاي دهه کرامت از 14 لغايت 24 مرداد در فاصله بين اول ذي القعده سالروز ميلاد حضرت معصومه ( س ) تا 11 ذي القعده سالروز ميلاد حضرت امام رضا ( ع ) در مساجد و بوستان هاي منتخب منطقه 21 برگزار مي‌شود .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.