اعلام فراخوان دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت در چهارمحال و بختیاری

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اعلام فراخوان دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت خبر داد و گفت: این جشنواره باحضور شش استان در اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان اردل برگزار می شود.

جواد کارگران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری امروز (19 مرداد) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: معاونت فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با همکاری انجمن ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل در راستای سیاست های راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهتمام به پاسداشت و ارتقای ادبیات گویشی و بومی در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت را برگزار می کند.

وی بابیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل در چهارمحال و بختیاری میزبان این جشنواره است ابراز کرد: استان های اصفهان، خوزستان، بوشهر، کهگلویه و بویراحمد، لرستان، فارس، ایلام و چهارمحال و بختیاری در دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت حضور دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به موضوعات جشنواره اشاره کرد و گفت: آئینی با اولویت (انتظار، فرهنگ ایثار و شهادت، عفاف و حجاب، امام رضا (علیه السلام)، اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) و آزاد با اولویت (آداب و سنن اقوام) از موضوعات دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت در چهارمحال و بختیاری است.

کارگران به شرایط شرکت در دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت اشاره کرد و افزود: ارسال سه اثر از 2 بخش از هر هنرمند، شرکت در جشنواره برای تمامی هنرمندان آزاد است و آثار در 2 بخش داوری و جمعا شش نفر حائز رتبه می شوند.

این مقام مسئول آخرین مهلت ارسال آثار را ٤شهریور سال جاری عنوان کرد و گفت: دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت 24 شهریور سال جاری در اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان اردل برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.