پنجمین جشنواره ملی نقاشی خط و حروف نگاری رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ» علاقه مندان شرکت در پنجمین جشنواره ملی نقاشی خط و حروف نگاری رضوی تا ١٥ تیرماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛احمد محبی با اعلام این خبر گفت: آخرین مهلت دریافت آثار برای شرکت در پنجمین جشنواره ملی نقاشی خط و حروف نگاری رضوی ۱۵ تیرماه می‌باشد و اعلام نتیجه اولیه انتخاب آثار ۲۵ تیرماه و اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان ۱۸ مردادماه می‌باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: امسال به نفر اول در رشته نقاشیخط «تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٢٥ میلیون ریال وجه نقد، نفر دوم تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٢٠میلیون ریال وجه نقد، نفر سوم تندیس جشنواره لوح تقدیر و مبلغ ١٥میلیون ریال وجه نقد و نفر چهارم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ١٢میلیون ریال و نفر پنجم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ١٠میلیون ریال وجه نقد» اهدا خواهد شد.
وی ادامه داد: در رشته حروف نگاری به نفر اول «تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٢٠ میلیون ریال وجه نقد، نفر دوم تندیس جشنواره دیپلم افتخار و مبلغ ١٧میلیون ریال وجه نقد، نفر سوم تندیس جشنواره لوح تقدیر و مبلغ ١٣میلیون ریال وجه نقد و و نفر چهارم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ١٠میلیون ریال و نفر پنجم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ٨ میلیون ریال وجه نقد» اهدا خواهد شد.
دبیر پنجمین جشنواره نقاشیخط و حروف نگاره رضوی،تصریح کرد:با بیان این که علاقه مندان برای دریافت فراخوان جشنواره می توانند به سایت این اداره کل  به آدرس اینترنتی www.khj.farhang.gov.ir و همچنین www.khorasanjonobi.shamstoos.ir و یا دبیرخانه جشنواره مراجعه کنند،گفت: تمامی اطلاعات لازم و فرم های مورد نیاز برای ثبت نام جشنواره در سایت فرهنگ و ارشاد موجود بوده و علاقه مندان پس از دریاف فرم های می توانند آنها را پر کرده و به صورت الکترونیک به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند تا بررسی شود.

وی افزود:صداقت جباری، مسعود نجابتی و احمد آریامنش هیات انتخاب و داوری پنجمین جشنواره ملی نقاشی خط و حروف نگاری رضوی را عهده دار خواهند بود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛گفت:اختتامیه جشنواره نیز با حضور مدیران ارشد کشوری و استانی، هنرمندان، رسانه‌ها و همه افرادی که در این مسیر ما را یاری می‌کنند همزمان با دهه کرامت در ١٨ مردادماه ٩٥ در تالار علامه فرزان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.