مسابقه قرآنی «روزهای میهمانی»

0

به گزارش «فارسی مچ» موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، با توجه به مسئولیت‌ها و دغدغه‌های فرهنگی خود در جهت ترویج امور دینی و قرآنی و به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، مسابقه قرآنی روزانه و ویژه‌ای را به همراه ده‌ها جایزه نفیس، برگزار  می‌نماید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ بخش مسابقات تبیان قصد دارد تا در روزهای ماه مبارک رمضان و با برگزاری مسابقه قرآنی «روزهای میهمانی»، شما کاربران عزیز و گرانقدر تبیان را به مطالعه و تدبر در آیات قرآن کریم دعوت نماید.

از این رو، در هر روز ماه مبارک رمضان، با 5 سوال از یک جزء قرآن، میزبان حضور گرم و مستمر شما هستیم؛ به این صورت که سوالات روز اول از جزء اول، سوالات روز دوم از جزء دوم و … طراحی شده است.

** جوایز مسابقه:

– به 3 نفر از کاربرانی که در مسابقه قرآنی روزانه شرکت کرده باشند و حداقل به 4 سوال از 5 سوال مطرح شده، پاسخ صحیح داده باشند، به قید قرعه، 3 جایزه 500 هزار ریالی، تقدیم خواهد شد.

– در پایان ماه مبارک رمضان، به قید قرعه به 3 نفر از کاربرانی که بیشترین تعداد مشارکت در مسابقات روزانه را داشته باشند، سکه طلا اهدا خواهد شد. روشن است که مشارکت مداوم و هر روز در این مسابقه، امتیاز کاربر را برای کسب جایزه ذکر شده، افزایش خواهد داد. 

** زمان شرکت در مسابقه:

سوالات این مسابقه به صورت روزانه تغییر خواهند کرد و کاربر می‌بایست حداکثر تا پایان همان روز، پاسخ سوالات را از طریق فرم مربوطه در بخش مسابقات، ارسال نماید. 

** توضیحات تکمیلی:

– لازم به ذکر است که تمام کاربران عضو سایت تبیان می‌توانند در این مسابقه شرکت داشته باشند، اما در صورت برنده شدن، می‌بایست برای تحویل جوایز، عضویت خود را در سایت تبیان، تأیید نهایی نمایند.

– برای شرکت در این مسابقه  می‌توانید در هر روز به «صفحه رمضان تبیان» مراجعه کنید و سوالات آن روز را مشاهده و تا پایان وقت همان روز، پاسخ‌های خود را در فرم مربوطه، ثبت و ارسال نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.