جشنواره کلمه طیبه

0

به گزارش «فارسی مچ» به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و با حمایت و نظارت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور، پنجمین جشنواره مطالعات قرآنی دانشجویان ایران با محوریت کتاب «کلمه طیبه» (خانواده قرآنی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری) برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این جشنواره در بخش‌های مختلفی همچون مسابقه کتاب‌خوانی اینترنتی، مسابقه کتاب‌خوانی حضوری، مسابقه مقاله‌نویسی و  برگزاری نشست‌های علمی و تخصصی برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی www.quran-std.ir ضمن ثبت نام در جشنواره، در بخش های مختلف آن شرکت کنند.
علاقه‌مندان، همچنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 66490329 و 66490330 تماس بگیرند.
شرکت در این جشنواره از فروردین ماه آغاز شده و تا پایان شهریور 1395 ادامه خواهد داشت.

توضیحات دبیرخانه جشنواره:
جشنواره مطالعات قرآنی دانشجویان ایران، جشنواره‌ای است که در ابتدای امر مختص به دانشجویان بود؛ اما اکنون بعد از چندین دوره، این جشنواره با مخاطبی وسیع‌تر به کار خود ادامه می‌دهد. بنابراین هر کسی با داشتن شماره ملی می‌تواند در جشنواره شرکت کند.

1. جشنواره از دو بخش مسابقات کتاب‌خوانی و مقالات تشکیل شده است. ارسال مقالات با محور‌هایی که در سایت جشنواره آمده است، می‌باشد. بنابر تصمیم مسئولان جشنواره، هر شخص، می‌تواند چندین مقاله برای جشنواره ارسال کند.

2. مسابقه‌ی کتاب‌خوانی با محوریت کتاب «کلمه‌ی طیبه: خانواده‌ی قرآنی در پرتو رهنمود‌های مقام معظم رهبری» برگزار می‌شود. مسابقات کتاب‌خوانی از سه بخش حضوری، اینترنتی و پیامکی تشکیل شده است. مسابقه‌ی حضوری به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. بدین منظور، علاقه‌مندان باید از طریق سایت جشنواره (http://quran-std.ir/index.php/infos) ثبت‌نام نمایند.

3. مسابقه‌ی اینترنتی (که از لینک: http://quran-std.ir/index.php/match/online-exam در دسترس است) این امکان را به هر فرد می‌دهد تا با مطالعه‌ی آنلاین منبع مسابقه (که بر روی سایت جشنواره قرار گرفته است) تنها یک بار در آزمون اینترنتی شرکت کند.

4. مسابقه‌ی پیامکی

لازم به یادآوری مجدد است که علاقه‌مندان می‌توانند در همه‌ی بخش‌های جشنواره شرکت کنند.همچنین به نفرات برگزیده به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.