دومین مسابقه وبلاگ‌نویسی در اوج بمان ایران من

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ دومین مسابقه وبلاگ‌نویسی «در اوج بمان ایران من» توسط مرکز شماره یک دزفول برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ سعید گل گل مسئول برگزاری این مسابقه در این باره گفت: در این مسابقه علاقمندان می‌توانند مطالب مرتبط با داستان، شعر، معرفی شخصیت و عکس را با موضوع ایران و انقلاب اسلامی در وبلاگ‌های خود منتشر کنند.
وی با بیان این‌که کودکان و نوجوانان 10 تا 15 سال به‌صورت فردی و گروهی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند افزود: به‌روز بودن وبلاگ تا 22 بهمن‌ماه و داشتن عنوان زیبا و مرتبط با نام ایران ملاک‌های داوری این مسابقه هستند.
گل گل ذکر منابع مطالب استفاده شده، گروهی بودن وبلاگ، تعداد پست‌ها، نداشتن اشکالات تایپی و نگارشی، استفاده کم از مطالب دیگر سایت‌ها، تعداد عناوین موضوعات وبلاگ (داستان، شعر و…)، استفاده از عکس، معرفی کتاب و معرفی شخصیت، انتخاب قالب مناسب و استفاده از مطالب با موضوع انقلاب دیگر ملاک‌های داوری این مسابقه عنوان کرد و از علاقمندان به شرکت در این مسابقه خواست تا در انتخاب فونت و اندازه مناسب آن توجه بیشتری داشته باشند و هم‌چنین عکس عوامل اجرایی وبلاگ با ذکر مسؤولیت آن‌ها (مدیر وبلاگ، تایپیست، گردآورنده مطالب و…) نیز در آن درج شود.
مسئول کانون شماره یک دزفول با اشاره به این‌که هر پست منتشر شده در وبلاگ باید دارای عنوان باشد یادآور شد: آخرین مهلت شرکت در این مسابقه 22 بهمن است و شرکت‌کنندگان می‌بایست آدرس وبلاگ خود را به پست الکترونیک dezfulla@yahoo.com متعلق به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول ارسال کنند.
برگزیدگان این مسابقه در اسفندماه در کانون شماره یک دزفول معرفی و تقدیر خواهند شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.