تمدید مسابقه وبلاگ نویسی دانشگاه پیام‌نور گلستان

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری دانشجو؛ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور استان گلستان از تمدید مسابقه وبلاگ نویسی این دانشگاه با موضوع دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ سید حسین سیدین، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور استان گلستان صبح امروز در جمع خبرنگاران استان گفت: مسابقه وبلاگ نویسی دفاع مقدس که تا نهم دی ماه فرصت ثبت نام و شرکت داشت به دلیل استقبال زیاد دانشجویان تا ۱۲ بهمن ماه تمدید شد.

وی افزود: بسیج دانشجویی دانشگاه‌های پیام‌نور استان این مسابقه را به منظور گسترش آموزه‌های دفاع مقدس به خصوص در میان نسل سوم و چهارم انقلاب و آشنایی دانشجویان و مردمان عزیز با آرمان‌های انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس و با محوریت «سرداران شهید»، «شهدای گمنام» و «جانبازان دفاع مقدس» تدارک دیده است.

وی با بیان اینکه شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است، افزود: متقاضیان شرکت در این مسابقه تا ۱۲ بهمت ماه فرصت دارند تا آدرس وبلاگ خود را به همراه نام و نام خانوادگی به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۹۲۴۰۰۳۴۰۰ ارسال کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور استان گلستان در رابطه با جوایز برگزیدگان این مسابقه نیز بیان داشت: پس از بررسی توسط داوران به نفر اول یک هارد اکسترنال t۱، به نفر دوم یک هارد اینترنال t۲ و به نفر سوم نیز یک هارد اینترنال ۵۱۲ گیگ اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.