برگزیدگان جشنواره سی سال اقتدار موشکی

0

به گزارش «فارسی مچ» بعد از داوری آثار دریافتی از سوی دبیرخانه جشنواره سی سال اقتدار موشکی کشور، اسامی برگزیدگان این جشنواره اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛جشنواره سی سال اقتدار موشکی از سال گذشته به مناسبت سی سالگی خودکفایی موشکی کشور آغاز شده بود که اسامی برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره  از سوی دبیرخانه آن اعلام شد و مسولیت اعلام اسامی و برگزاری مراسم اهدای جوایز جشنواره اقتدار موشکی به کنگره جهانی اقتدار واگذار گردید.

گفتنی است بر این اساس مراسم تقدیر از برگزیدگان و اهدای جوایز آنها همزمان با نخستین کنگره جهانی اقتدار ویژه گرامیداشت شهید طهرانی مقدم و شهدای اقتدار جمهوری اسلامی ایران اوایل بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و عموم مخاطبان گرانقدر می توانند با ارسال آثار خود در بخش های گوناگون که در پایگاه اطلاع رسانی کنگره به تفصیل اطلاع رسانی شده ، در نخستین کنگره اقتدار نیز شرکت کنند.

برای مشاهده اسامی برگزیدگان بخش های مختلف کنگره اینجا کلیک نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.