تاخير در نتايج مسابقه وبلاگ نويسي نماز

1

به گزارش «فارسي مچ» نتايج چهارمين مسابقه سراسري وبلاگ نويسي نماز با تاخير اعلام مي گردد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، قبل از اين قرار بود نتايج نهايي مسابقه وبلاگ نويسي نماز آخر ارديبشهت ماه اعلام گردد كه با توجه به خرابي سرويس بلاگفا مسئولين جشنواره از تاخير در اعلام نتايج جشنواره خبر دادند؛ متن اطلاعيه سايت جشنواره به شرح زير مي باشد.

محمدرضا زینلی (مدیر سامانه وبلاگ تبیان – تبلاگ) اعلام کرد با توجه به اینکه سامانه بلاگفا حدود ده روز است قطع شده است و به گفته آقای شیرازی تا اخر اردیبهشت ماه هم ادامه خواهد داشت همین امر کار داوری وبلاگها که بیش از هفتاد درصد انها از سیستم بلاگفا استفاده می نمایند را به تاخیر انداخته و منتظر هستیم این مشکل رفع شود به محض رفع مشکل کار داوری با جدیت ادامه خواهد یافت و کار داوری وبلاگهایی که از بقیه سامانه ها استفاده نموده اند تمام شده و هفتاد درصد کار هم انجام شده است و چنانچه این مشکل هم رفع شود در اولین فرصت ممکن نتایج مسابقه از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد و تعداد صد و ده برگزیده اعلام خواهد شد

گروه تبیان و داوران محترم چهارمین مسابقه وبلاگ نویسی نماز از تمام کاربران محترم که با علاقه تمام مراحل داوری را پیگیر هستند تشکر می نماید انشاالله همگی از اقامه کنندگان نماز باشیم

اللهم وفقنا لما تحب و ترضی

البته در اين اطلاعيه به چند سوال پاسخ داده نشده است؛

اول اينكه اگر اين مدت طولاني تر شود تكليف اختتاميه چه خواهد شد؟

دوم اينكه اگر اطلاعات وبلاگ هاي بلاگفا از دست برود نحوه داوري آنها چگونه مي شود؟

سوم اينكه چگونه 70 درصد وبلاگ هاي شركت كننده در بلاگفا مي باشند اما 70 درصد كار داوري تمام شده است؟

گفتني است آخرين اطلاعيه سايت بلاگفا كه 26 ارديبهشت ماه منتشر شده است ( بعد از ثبت اين اطلاعيه در سايت نماز) به شرح زير مي باشد:

زمان اعلام شده توسط شرکت خارجی در طول هفته گذشته تغییر کرده است. ما دائماً در حال پیگیری هستیم و به محض دسترسی به اطلاعات، فعالیت عادی سایت را آغاز خواهیم کرد اما متاسفانه بخش اصلی و مهم کار از دست ما خارج است. تمام تلاش ما این است که اطلاعات کاربران تا آخرین ثانیه ها حفظ شود و معتقدیم این ارزش صبر را دارد. اما در صورتی که وضعیت فعلی مدت زیادی طول بکشد ما وبلاگها را با استفاده از نسخه پشتیبان قدیمی تر اطلاعات فعال خواهیم کرد. به ما یک هفته دیگر فرصت دهید.

شما كاربران فهيم فارسي مچ چه فكر مي كنيد؛ مي توانيد نظرات ارزشمند خود را در انجمن مسابقات ايران به آدرس www.forum.farsimatch.ir به ثبت رسانيد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.