افتتاح آزمايشي انجمن مسابقات ايران

0

به گزارش «فارسي مچ» همزمان با آغاز دهه كرامت و سالروز ميلاد حضرت فاطمه معصومه (س) انجمن مسابقات ايران به صورت آزمايشي به بهره برداري رسيد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، پيرو درخواست شمار زيادي از كاربران و علاقه مندان به مسابقات مبني بر قرار دادن اخبار كامل مسابقات، پيگيري نتايج و اهداي جوايز و موارد مشابه تيم فارسي مچ تصميم گرفت تا براي اولين بار در كشورانجمن تخصصي مسابقات ايران را تاسيس نمايد.

نحوه ي عملكرد اين انجمن بدين گونه است كه مسابقاتي كه در فارسي مچ به ثبت مي رسد در انجمن نيز به ثبت رسيده البته با اطلاعات كامل تر نظير شماره تماس مسئولين مسابقه و … بدين وسيله تمامي كاربران مي توانند در همان تايپيك راجع به آن مسابقه بحث نمايند، انتقادات، سوالات و … خود را مطرح نمايند.

از آنجايي كه سايت فارسي مچ تنها پوشش دهنده ي اخبار مسابقاتي بود كه به صورت اينترنتي برگزار مي گرديدند در اين انجمن اين مشكل را برطرف كرده ايم و تمامي كاربران و مديران مسابقات مي توانند تمامي مسابقات موجود را اطلاع رساني نمايند.

در هر انجمن بخشي را با عنوان كارگاه آموزشي راه اندازي نموده ايم تا كاربران تازه كار و علاقه مند به شركت در مسابقات بتوانند از آموزش هاي لازم برخوردار شوند.

ضمن اينكه انجمني با عنوان رصد مسابقات قرار داده شده است تا آخرين اخبار مسابقات كه در سايت هاي همكار درج شده است با ذكر منبع در اين بخش قرار گيرد كه كاربران نياز نباشد به چندين سايت سر بزنند؛ اين امر در راستاي هم افزايي بيشتر با سايت هاي همكار و در قالب اهداف اصلي فارسي مچ مبني بر جمع آوري تمام مسابقات در يك فضا مي باشد.

مشاهده بحث هاي موجود در انجمن نياز به عضويت دارد، فقط توجه نماييد كه پس از عضويت بايد حتما عضويت خود را از طريق ايميل نيز تاييد نماييد.

توجه نماييد كه اين انجمن در حال حاضر به صورت آزمايشي شروع به فعاليت نموده است و بقاي آن بستگي به ميزان استقبال شما كاربر مسابقه دوست از آن دارد، ضمن اينكه اگر فكر مي كنيد كه انجمن ديگري نيز نياز است در آن قرار داده شود حتما از طريق نظرات نام انجمن و دليل آن را ذكر كنيد تا در صورت لزوم اضافه گردد.

توجه مهم: تاسيس اين انجمن در راستاي اهداف والاي فارسي مچ كه همانا بسط فرهنگ ناب مسابقات هست، مي باشد؛ قرار دادن هرگونه پاسخ مسابقات در انجمن خلاف و به شدت با كاربر خاطي برخورد مي گردد.

در پايان دست تك تك شما مسابقات دوستان را براي ارائه پيشنهادات، انتقادات، نظرات و … راجع به انجمن و نحوه ي فعاليت آن مي فشاريم؛ كاربراني كه تجربه مديريت انجمن را دارا مي باشد و مايل به بر عهده گرفتن مديريت انجمن ها مي باشند رزومه خود را به ايميل سايت به آدرس farsimatch.ir[at]gmail[dot]com ارسال نمايند.

براي مشاهده انجمن مسابقات ايران مي توانيد به آدرس www.forum.farsimatch.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.