نخستین جشنواره فیلم و عکس هلال‌احمر

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان همدان از برگزاری نخستین جشنواره سراسری فیلم و عکس مستند سازمان جوانان با عنوان «فراخوان جشن بشردوستی» خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مهدی رشادی با اشاره به سومین روز اجرای طرح «ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی» در استان همدان، اظهار داشت: با هدف تشویق و ایجاد انگیزه در جوانان شرکت کننده در این طرح و نیز جذب کودکان، نوجوانان و جوانان فعال به نفع سازمان‌های مردم‌نهادی چون جمعیت هلال‌احمر، امسال برای نخستین‌بار، جشنواره سراسری فیلم و عکس مستند از سوی سازمان جوانان برگزار می‌شود.

وی افزود: هر یک از علاقه‌مندان می‌توانند با دوربین‌های عکاسی خانوادگی خود یا تلفن‌های همراه دوربین‌دار از جلوه‌های بشردوستی مردم نوع‌دوست استان همدان عکاسی و فیلمبرداری کرده و آثار خود را با همه ایرانیان به اشتراک بگذارند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان همدان عنوان این جشنواره عکاسی را «فراخوان جشن بشردوستی» ذکر کرد و گفت: موضوعات جشنواره، جلوه‌های نیکوکاری، گذشت، نوع‌دوستی و بشردوستی، همکاری و مشارکت داوطلبانه در خدمات عام‌المنفعه، حفظ احترام و کرامت انسانی، صلح، دوستی، تفاهم و پیشگیری از خشونت، حفاظت از محیط زیست در راستای حمایت از سلامت انسان‌ها است.

وی تفکیک سنی شرکت‌کنندگان در جشنواره را برای کودکان و نوجوانان (5 تا 18 سال) و برای جوانان (18تا 29 سال) دانست و یادآور شد: تعداد آثار قابل پذیرش از هر نفر در هر گروه سنی، حداکثر 10 عکس و سه فیلم پنج دقیقه‌ای است.

رشادی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به سایت اینترنی www.Safaresalem.ir بیستم فروردین ماه سال 93 خواهد بود، خاطرنشان کرد: لوح افتخار یادمان جشنواره و اهدای 5 میلیون ریال ریال جایزه نقدی به هر یک از 40 عکاس و 40 فیلمساز برتر از جمله  هدایایی است که به تهیه‌کنندگان آثار برتر تعلق می‌گیرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.