نخستين جشنواره سراسري عکس بهار

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت واحد مركزي خبر؛ فراخوان نخستین جشنواره سراسری عکس بهار خوزستان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، بیر جشنواره سراسری عکس بهار خوزستان گفت : این جشنواره با هدف ایجاد زمینه مشارکت عامه مردم در ثبت تصویری ظرفیت های استان خوزستان و تأمین و تولید منابع تصویری تحقیقات خوزستان شناسی و نیازهای تصویری در زمینه های فرهنگ، جغرافیا، اقلیم وطبیعت، اماکن مذهبی و آثار تاریخی وگردشگری خوزستان و در 2 بخش حرفه ای و غیر حرفه ای برگزار می شود.
آقای حیدری با بیان اینکه ارائه آثار در قالب لوح فشرده است، افزود : علاقمندان تا 20 فروردین می توانند آثار خود را در موضوعات فرهنگ، جغرافیا، اقلیم وطبیعت، اماکن و آثار تاریخی خوزستان، یادمانهای دفاع مقدس،کاروان های راهیان نور، بقعه های متبرکه،جاذبه های گردشگری وطبیعت گردی،گردشگری آبی ، رودخانه ها و تالاب ها،کارگاه های صنایع دستی وهنرهای سنتی،مردم شناسی،اقوام و زندگی عشایری و …. به نشانی : اهواز،خیابان امام خمینی شرقی،خیابان ایستگاه کارون،اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری خوزستان و یا رایانامه : update_photo@yahoo.com ارسال کنند .
وی افزود : زمان عکس برداری می بایست در محدوده زمانی یکم فروردین 92 تا 20 فروردین سال 93 باشد و عکس های ارسالی برای ارزیابی «هیئت انتخاب آثار» کافی است به صورت فایل JPEGدر عرض 1024 پیکسل ارائه شوند و در صورت انتخاب، ارسال عکس، با کیفیت 300DPIبا حداقل اندازة20 سانتی متر در ضلع کوچک، الزامی است .
دبیر این جشنواره گفت : آثار برگزیده این جشنواره در قالب نمایشگاهی که همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) از 31 فروردین تا ششم اردیبهشت ماه 1393 در اهوازبه نمایش گذاشته می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.