مسابقه بزرگ هفت سین

0

به گزارش «فارسي مچ» پنجمین دوره مسابقه فرامرزی هفت سین ۲۵ اسفند ماه به صورت رسمی آغاز شد.
به گزارش خبرنگار فارسي مچ، در راستای پاسداشت آیین کهن ایرانیان و حوزه فرهنگی زبان پارسی، با تلاش گروه رسانه ای پرنیان و حمایت مالی گروه کنپارس، پنجمین دوره متوالی مسابقه بزرگ اینترنتی هفت سین از ۲۵ اسفند ماه به صورت رسمی آغاز  شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و پژوهش کنپارس، امسال این دوره از مسابقات در سه بخش اصلی سفره برتر، متن ادبی برتر، ایده برتر و بخش جنبی فیلم های کوتاه از حاشیه چیدمان هفت سین برگزار خواهد شد که به نفرات نخست بخش های سفره هفت سین و متن ادبی سه سکه طلا و به نفرات دوم و سوم هر بخش به ترتیب نیم سکه و ربع سکه طلا اهدا خواهد شد. همچنین  به نفر نخست بخش ایده برتر، یک دستگاه دوربین عکاسی  و به سایر برگزیدگان جوایز ارزشمندی تقدیم می گردد. افزون بر این به  پنج نفر از رای دهندگان مردمی به قید قرعه پنج ربع سکه طلا اهدا خواهد شد.

گفتنی است برگزیدگان مسابقه بزرگ هفت سین با رای مردمی انتخاب خواهند شد و جوایز ایشان طی مراسم در خرداد ماه ۹۳ اهدا می گردد. کلینیک زیبایی هانا، کاریابی بین المللی کنپارس، آب معدنی ارگانیک قله، شرکت توسعه راهبرد های نرم افزاری مانا و ماهنامه ایران شناسی سرزمین من؛ از جمله حامیان و همراهان این دوره ی مسابقه فرامرزی هفت سین می باشند.

براي شركت درذ اين مسابقه مي توانيد به سايت آن به نشاني www.haftsin.ca مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.