جشنواره عکس شیراز امروز

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری شیراز از برگزاری اولین جشنواره عکس شهرداری تحت عنوان” شیراز امروز” خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، هاشم مظاهری زاده سرعت روزافزون توسعه سومین حرم اهل بیت (ع) ظرف چند سال اخیر و تغییرات چشمگیری که از این رهگذر در منظر شهری اتفاق افتاده را انگیزه اصلی برگزاری این رقابت فرهنگی- هنری بیان کرد و افزود: هدف این جشنواره بازبینی و بازخوانی این پیشرفت ها از دریچه نگاه خلاق و متفاوت هنرمندان مهد تمدن و فرهنگ اسلامی –  ایرانی است.

دبیر جشنواره عکس “شیرازامروز” ضمن تأکید بر لزوم بازنگری اهمیت کاربرد هنر در تمامی ابعاد زندگی شهری، برگزاری و استمرار چنین رویدادهایی را موجب تعمیق پیوند هنرمندان و مدیریت شهری، افزایش سواد بصری و هنری جامعه و ارتقا فرهنگ شهروندی دانست.

مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری شیراز اظهار داشت: این جشنواره در دو بخش اصلی با موضوع عمران و پیشرفت شهری و بخش جنبی با موضوع فرهنگ شهروندی (در حوزه های ترافیک، مدیریت پسماند، حقوق شهروندی، حفظ اموال عمومی، رعایت حقوق همسایه، شهروند نمونه و …) برگزار می شود.

وی افزود: علاقه مندان میتوانند حداکثر پنج اثر خود را به صورت تک عکس و یا مجموعه عکس حداکثر تا تاریخ 6 اردیبهشت 1393 تنها از طریق درگاه الکترونیکی جشنواره به نشانی www.shiraz.ir  به دبیرخانه ارسال کنند.

آیین نکوداشت برگزیدگان جشنواره، نیمه اول خردادماه 1393 در فرهنگسرای هنر شهرداری شیراز برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.