جشنواره شعر شعار 93

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايرنا؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری جشنواره شعر شعار سال 93 خبر داد.

حسین گنجی افزود:با توجه به نامگذاری امسال با نام ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی شاعران می توانند آثار خود را با این موضوع خلق کنند.

وی گفت:فراخوان برگزاری این جشنواره اکنون اعلام شده است و شاعران آثار خود را به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارسال کنند.

به گفته وی،این جشنواره اهدافی چون توجه به جایگاه فرهنگ، تعمیم ارزش های والای فرهنگی و پرداختن به موضوع اقتصاد را دنبال می کند.

گنجی افزود:در این جشنواره محورهای، جایگاه حوزه های علوم دینی در زندگی فرهنگی مردم و راهبری فرهنگی و اقتصادی مد نظر است و شاعران می توانند در هر کدام یک از بخش ها به صورت جداگانه آثار خود را ارائه دهند.

به گفته وی،مهلت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره 20فروردین ماه می باشد و شاعران می توانند آثار خود را به آدرس اینترنتی chb@farhang.gov.ir ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.