تمدید مسابقه وصف شهید

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايسنا؛ معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان زنجان گفت: مهلت ارسال آثار مسابقه ” وصف شهید” تا سالروز شهادت استاد شهید مطهری در سال 93 تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، علی اظهارکرد: همزمان با سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سی و چهارمین سالگرد تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسابقه‌ ادبی با عنوان «وصف شهید » به همت اداره کل آموزش عالی بنیاد شهید ویژه استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و دانشجویان شاهد و ایثارگر سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقه با تاکید بر مضامین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه‌ها، موسسات و مراکز آموزش عالی و با محوریت شعر، نثر ادبی، خاطره نویسی، دل نوشته می‌باشد که مهلت ارسال از 10 اسفند 92 به 12 اردیبهشت 93 و همزمان با سالروز شهید استاد مطهری تمدید شد.

بیات با بیان اینکه آثار باید حداکثر در یک صفحه A4 در قالب WORD و با فونت 14 میترا باشد، افزود: شرکت کنندگان آثار خود را به نشانی الکترونیکی Amozesh.aali@isaar.ir ارسال و یا مراجعه حضوری به دبیرخانه این مسابقه خیابان طالقانی؛ خیابان ملک الشعرای بهار، ساختمان معاونت فرهنگی و امور اجتماعی، طبقه اول، اداره کل آموزش عالی ارسال کنند.

به گزارش  فارسي مچ این مسوول تاکید کرد: مشخصات کامل فرستنده آثار شامل، نام، نام خانوادگی، شماره ملی، کد ایثارگری، نسبت با ایثارگر، تاریخ تول ، مدرک یا مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی ، شماره تلفن همراه و ثابت، ایمیل و نشانی دقیق و کامل آدرس پستی همراه با آثار ارسالی باید به طور کامل ذکر شود.

بیات در خصوص اهداف برگزاری این مسابقه، خاطر نشان کرد: اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه‌ها، فراهم‌آوری زمینه بهره مندی اهل هنر از فعالیت‌های فرهنگی وادبی ایثارگران دانشگاهی، ایجاد زمینه رقابت سالم و شکوفایی استعدادهای نهفته دانشگاهیان شاهد و ایثارگر در زمینه‌های ادبی و معرفی آثار برتر کشور از جمله اهداف برگزاری این مسابقه ملی است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.