دومین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی

0

به گزارش «فارسي مچ» دومین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی به همت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد بین المللی امام رضا(ع) آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، پس از برگزاری موفق نخستین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی در سال گذشته، دومین دوره این جشنواره به منظور ایجاد رقابتی پویا و سازنده در بین علاقمندان عرصه دیجیتال کشور برگزار می گردد.

این جشنواره که با هدف جریان‌سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای مرتبط با سیره و فرهنگ رضوی ‌در حوزه رسانه‌های دیجیتال و نیز ایجاد جایگاهی سالانه برای ارزیابی محصولات رضوی در حوزه‌ی رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود، تلاش دارد تا از تولیدکنندگان و پدید آورندگان آثار فاخر فرهنگی در قالب رسانه‌های دیجیتال مرتبط با فرهنگ رضوی تقدیر نماید.

پایگاه‌های اینترنتی، نرم افزارهای رسانه ای، نرم افزار های تلفن همراه، بازی های رایانه ای، هنرهای دیجیتال، بخش های درنظرگرفته شده برای ارسال آثار به این جشنواره می باشد.

علاقمندان برای شرکت در این رویداد فرهنگی می توانند ابتدا در سامانه جشنواره عضو شوند و سپس اثر خود را در دومین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی شرکت دهند.

لازم به ذکر است مهلت ارسال آثار تا تاریخ 30/04/93 می باشد.

مخاطبان جشنواره می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی dmf.shamstoos.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 88845692 تماس حاصل فرمایید، همچنین رایانامه dmf@shamstoos.ir برای طرح سوالات در نظر گرفته شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.