نتایج مسابقه جهاد سايبري کاشان

0

به گزارش «فارسی مچ» جهاد سایبری کاشان برنامه زمان بندی شده خود را راجع به اسامی برندگان، فرصت شکایت و اهدای جوایز اعلام نمود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، برنامه ی اعلام نتایج  و اهدای جوایز مسابقه طبق زیر است:

1- دوشنبه 12 اسفند از ساعت 8 ؛ درج وبلاگ های راه یافته به مرحله ی دوم.

2- سه شنبه 13 اسفند از ساعت 8؛ درج نتایج نهایی و اعلام جوایز.

3- سه شنبه الی پنجشنبه 15 اسفند ساعت 12 ؛ مهلت دریافت نظرات و احتمالا شکایات شما در مورد نتایج مرحله ی اول و دوم و رسیدگی به آنها و درج نتایج پس از بررسی تا ساعت 22 همان پنجشنبه. لطفا از راه ایمیل و وبلاگ شکایات و نظرات خود را مطرح کنید.

4- جمعه 16 اسفند الی یکشنبه 18 اسفند ساعت 22 ؛ ارسال مدارک برگزیدگان  به ایمیل ما cybercup@chmail.ir (اعم از اسکن کارت ملی (رو) + اسکن عکس سه در چهار + آدرس کامل پستی (جهت ارسال جوایز به هموطنان سایر شهرها غیر از کاشان) + سایت سرویس دهنده وبلاگ ، نام کاربری و رمز عبور شما.

5- دوشنبه 19 اسفند ؛ ارسال و اهدای جوایز به برگزیدگان

– شرکت کنندگان گرامی در رابطه با ارسال مدارک ، نام کاربری و پسورد خود، کاملا مطمئن باشید تمامی مدارک شما نزد ما محفوظ می باشد و پس از تأیید مدارک خود ، می توانید اقدام به تغییر پسورد خود نمایید.

– همچنین توجه داشته باشید در صورتی که مدارک ارسالی شما با مشخصات شما در زمان ثبت نام مغایرت داشته باشد ، وبلاگ شما در عین این  که دارای امتیاز بالایی باشد حذف خواهد گردید.

-شرایط و چگونگی اهدا و ارسال جوایز  اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت دانلود لیست وبلاگ های راه یافته به مرحله ی دوم ( در قالب فایل پی دی اف ) ،

از یکی از لینک های زیر استفاده کنید؛

لینک اول (کلیک کنید)

لینک دوم (کلیک کنید) 

در رابطه با این قسمت ، به نکات زیر توجه کنید؛

– متأسفانه وبلاگ های خوبی بودند که اگر بیشتر توجه می کردند می توانستند به مرحله ی بعدی به راحتی راه یابند . به عنوان مثال ؛ یا از آمارگیر استفاده نکرده بودند و یا بودند وبلاگ هایی که به دلیل این که فقط یک پست کمتر از ده پست گذاشته بودند حذف شدند.

– وبلاگ هایی که قالب آن ها به دلایلی همچون مشکل در سایت سرویس دهنده قالب، حذف و یا با مشکل روبرو شده بود ، در صورتی که شرایط مرحله ی نخست را رعایت کرده بودند ، حذف نشدند.

– لازم به ذکر است پارامترهای مربوط به وبلاگ ها در این مرحله در دو بازه زمانی بررسی شده اند و امکان اشتباه در این قسمت بسیار کم و یا حتی نمی باشد، لذا نسبت به ما اعتماد داشته ، چراکه اعتماد شماست که مارا جهت انجام این امور یاری می رساند.

– برخی از دوستان هم بودند که بعد از مهلت مقرر به تکمیل ثبت نام و یا ثبت نام خود پرداختند که متأسفانه امکان شرکت دادن آن ها در مسابقات را نداشتیم.

– توجه داشته باشید شمارگان و ردیف های درون لیست ، حاکی از جایگاه و امتیاز بالا یا پایین وبلاگ نمی باشد.

– نکات مربوط به داوری مرحله ی دوم مسابقات ، در بخش اعلام نتایج مرحله ی دوم ، ذکر خواهد شد.

نتایج نهایی مسابقات (قبل از بررسی نظرات و بررسی شکایات شرکت کنندگان)

1- http://natamam1404.blogfa.com  وبلاگ ناتمامــ… 1404 ؛ از استان اردبیل، شهر نمین

هدیه: لوح تقدیر (عنوان برگزیده ی مسابقات) + وجه نقدی به مبلغ 120،000 تومان

2- http://rayeheynamaz.rozblog.com  وبلاگ بچه های مسجد ؛ از استان کردستان، شهر بیجار

هدیه: لوح تقدیر (عنوان برگزیده ی شایسته ی تقدیر) + وجه نقدی به مبلغ 80،000 تومان

3- http://down-with-usa92.blogfa.com وبلاگ مرگ بر آمریکا ؛ از استان مازندران ، شهر بابل

هدیه: لوح تقدیر (عنوان برگزیده ی تلاشگر) + وجه نقدی به مبلغ 50،000 تومان

4- http://fajr-khomeini.blogfa.com  وبلاگ فجر خمینی ؛ از استان اصفهان، شهرستان آران و بیدگل – هدیه: وجه نقدی به مبلغ 40،000 تومان

5- http://moghavematii.blogfa.com  وبلاگ نشریه ی اقتصاد مقاومتی ؛ از استان گلستان، شهرستان گرگان – هدیه: وجه نقدی به مبلغ 30،000 تومان

6- http://ruhallah-fa.blogsky.com  وبلاگ پایگاه اینترنتی روح الله ؛ از استان لرستان، شهرستان بروجرد – هدیه: وجه نقدی به مبلغ 30،000 تومان

7- http://www.c100o13yar.blogfa.com وبلاگ اول ضمیر مفرد غائب کجایی ؛ از استان فارس، شهرستان اشکنان – هدیه: وجه نقدی به مبلغ 20،000 تومان

8- http://www.velaonline.blogfa.com وبلاگ بیدارگر خاموش ؛ از استان اصفهان، شهرستان کاشان – هدیه: وجه نقدی به مبلغ 20،000 تومان

9- http://b-pish.rzb.ir  وبلاگ تفکر بسیجی ؛ از استان اصفهان، شهرستان کاشان

هدیه: مجموعه ای از محصولات فرهنگی

10- http://enfejar-noor.rozblog.com  وبلاگ انفجار نور ؛ از استان اصفهان، شهرستان کاشان – هدیه: مجموعه ای از محصولات فرهنگی

11- http://www.hijab-goharenab.blogfa.com  وبلاگ حجاب، گوهر ناب ؛ از استان مازندران، شهرستان ساری – هدیه: مجموعه ای از محصولات فرهنگی

12- http://toluefajrenghelabe.mihanblog.com  وبلاگ طلوع فجر انقلاب ؛ از استان اصفهان، شهرستان اصفهان – هدیه: مجموعه ای از محصولات فرهنگی

13- http://www.hejabe-efafe.blogfa.com  وبلاگ حجاب من … سلاح من ؛ از استان مرکزی، شهرستان اراک – هدیه: مجموعه ای از محصولات فرهنگی

14- http://namaz.blogtez.com وبلاگ پایگاه نماز؛ از استان خراسان رضوی، شهرستان نیشابور – هدیه: مجموعه ای از محصولات فرهنگی

15- http://fight313.blogfa.com وبلاگ جنگ نرم و دشمن شناسی؛ از استان اصفهان، شهرستان کاشان – هدیه: مجموعه ای از محصولات فرهنگی

شرکت کنندگان عزیز به نکات زیر توجه داشته باشید؛

– این جوایز بسیار ناچیز و ناقابل می باشد و در حد زحمات شما دوستان نمی باشد، امید است با توجه به این که این دوره، اولین دوره مسابقات بوده ، آینده ای روشن در این راستا و در جهت اهداف خود در انتظار ما باشد.

– با توجه به این که در چند مرحله تکرار کرده بودیم؛ تا پایان مطالب حتماً منبع ذکر شود و در صورت تولیدی بودن مطلب، حتما نام نویسنده ذکر شود ولی باز هم بسیاری از وبلاگ ها به دلیل عدم رعایت این نکته، امتیاز زیادی را از دست دادند که حتی برخی از وبلاگ ها که می توانستند امتیاز بالایی کسب نمایند ، این مورد باعث شد امتیاز زیادی از آن ها کسر شود.

– وبلاگ هایی که دارای چند نویسنده بودند حذف نشدند، ولی فقط مطالب نویسنده ای که در مرحله ی ثبت نام مسابقات، ثبت نام کرده بود، بررسی شد که در این مورد هم وبلاگ های خوبی بودند که امتیاز زیادی از دست دادند.

– توجه داشته باشید که مطالب موجود در بازه ی زمانی ثبت نام یعنی 17 دی ماه تا 22 بهمن ماه مورد بررسی قرار گرفته اند.

– برخی وبلاگ ها بودند که زمان و تاریخ پست ها در انتهای آن ها درج نشده بود، آن دسته از آن ها که دارای آرشیو مطالب به صورت ماهانه یا هفتگی بودند، مطالبشان بررسی شد ولی وبلاگ هایی که نه تاریخ ذکر شده بود و نه دارای آرشیو مطالب بودند کاملاَ حذف شدند.

– وبلاگ هایی که قالب آن ها دچار مشکل شده بود مجدداً بررسی شدند و وقتی مشکل آن ها برطرف شد دوباره ارزیابی آن ها انجام شد ولی چند وبلاگ هنوز قالبشان مشکل داشت که با توجه به اهمیت پارامتر قالب و گرافیک وبلاگ، متأسفانه آن ها را هم حذف کردیم.

– با توجه به مطالب بالا، وبلاگ هایی وجود داشتند که در ارزیابی محتوایی امتیازی بسیار بالا ولی در ارزیابی فنی امتیاز پایینی کسب نمودند و یا بالعکس، لذا در رابطه با نظرات و شکایات خود، شما شرکت کنندگان عزیز موارد ذکر شده را کاملا درنظر بگیرید.

– همچنین لازم به ذکر است؛ بجز اختلاف نسبتا زیاد برخی وبلاگ ها ، ولی اختلاف 10 وبلاگ آخر لیست اعلام شده حتی برخی موارد به 5 هم نمی رسد و این کار داوری داوران مسابقات رو خیلی سخت کرده بود . ولی سعی شده پارامترهای اصلی وبلاگ ها یعنی قالب، گرافیک و بحث محتوایی با ذکر منابع، تولیدی بودن مطالب و پارامترهای مربوط به آن، بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

– نظرات خود را با ما در میان بگذارید و جوابیه ی آن  را در زمان مقرر جهت پاسخگویی به نظرات و احیاناً جابجایی و اصلاح شرکت کنندگان، در ذیل مشاهده نمایید.

جهت مشاهده ی جوابیه رسیدگی به شکایات و نظرات خود اینجا کلیک کنید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.