مسابقه اينترنتي ایدز

1

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از عرش نيوز؛ کارشناس مسئول آموزش و اطلاع‌رسانی اداره کنترل ایدز وزارت بهداشت از برگزاری مسابقه ایدز و ادامه آن تا ۱۵ اسفند ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، دکتر حمیرا فلاحی ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به این که اطلاع‌رسانی در رابطه با بیماری ایدز مختص به روز جهانی ایدز نیست، اداره کنترل ایدز وزارت بهداشت تصمیم بر برگزاری مسابقه ایدز با هدف بالا بردن سطح آگاهی و اطلاعات مردم در زمینه بیماری ایدز گرفت.

وی با اشاره به این که مسابقه ایدز با همکاری یونیسف صورت گرفته است، افزود: جوانان و نوجوانان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلا‌ع‌رسانی HIV / ایدز وزارت بهداشت به آدرس www.aids.behdasht.gov.ir تا ۱۵ اسفند ماه سال جاری در این مسابقه شرکت نمایند که به قید قرعه هدایایی به برندگان تعلق می‌گیرد.

فلاحی از دیگر برنامه‌های اداره ایدز را برگزاری جشنواره سلامت با موضوع ایدز عنوان کرد و گفت: این جشنواره در حال داوری توسط کمیته داوران است که به قید قرعه به تعدادی از افراد جوایزی تعلق می‌گیرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.