مسابقه ادبی وصف شهید

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايرنا؛ مدیر آموزش عالی بنیاد شهید از برگزاری مسابقه ادبی وصف شهید همزمان با سی و چهارمین سالروز تاسیس بنیاد شهید و امورایثارگران و بزرگداشت روز شهید خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، حسن شهرکی پور افزود:این مسابقه به همت اداره کل آموزش عالی بنیاد شهید و با هدف پاسداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شود.

وی ادامه داد: مسابقه وصف شهید با رویکردی بر مضامین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه ها، موسسات و مراکز آموزش عالی در سال حماسه سیاسی و اقتصادی برگزار خواهد شد.

این مقام مسئول دربنیاد شهید، قالب های آثار را شعر، نثر ادبی، خاطره نویسی، دل نوشته و زمان ارسال آن از 22 بهمن 92 تا 10 اسفند اعلام کرد.

به گفته شهرکی پور، اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه ها، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایجاد زمینه رقابت سالم و شکوفایی استعدادهای نهفته دانشگاهیان شاهد و ایثارگر در زمینه های ادبی و معرفی آثار برتر کشور از جمله اهداف این مسابقه است.

وی اضافه کرد: شهادت و جهاد علمی، شهید، تعمیق اخوت ایمانی و رشد فضایل اخلاقی، آثار اجتماعی و تربیتی شهید و شهادت، نقش مربیان و والدین در انس گرفتن نوجوانان و جوانان با شهید و شهادت از جمله محور هایی است که افراد می تواند در آثار خود از آن استفاده کنند.

مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید اظهار داشت:همه اساتید و اعضای هیات علمی شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و موسسات و مراکز آموزش عالی و تمام دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در تمام دوره های تحصیلی اعم از دانشگاه های دولتی، غیر دولتی، آزاد، پیام نور، روزانه، شبانه، علمی کاربردی می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

به گفته شهرکی پور، آثار باید حداکثر در یک صفحه A4 در قالب WORD و با فونت 14 میترا باشد.

وی با بیان اینکه آثار تکراری از مراحل داوری حذف خواهد شد، یادآور شد: دبیرخانه مجاز است آثار مورد تأیید هیأت داوران را منتشر کند.

شهرکی پور درباره نحوه ارسال آثار خاطر نشان کرد: علاقمندان برای ثبت نام و شرکت در فراخوان می توانند به یکی از دو طریق مراجعه حضوری و تحویل اثر به دبیرخانه و ثبت نام و ارسال آثار از طریق پست الکترونیکی ایثار Amozesh.aali@isaar.ir اقدام کنند.

به گفته وی، آثاری که با مراجعه مستقیم تحویل داده می شود باید تایپ شده و در قالب یک فایل WORD و یک نسخه PDF داخل لوح فشرده به همراه فرم مشخصات تحویل دبیرخانه شود.

مشخصات کامل فرستنده آثار شامل نام، نام خانوادگی، شماره ملی، کد ایثارگری، نسبت با ایثارگر،تاریخ تولد، مدرک یا مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی ، شماره تلفن همراه و ثابت، ایمیل و نشانی دقیق و کامل پستی همراه با آثار ارسالی ذکر شود.

شهر کی پور درباره جوایز این مسابقه تصریح کرد: در هر سطح و موضوع سه نفر به عنوان برگزیده اصلی انتخاب خواهند شد و به نفرات برتر کمک هزینه حج عمره، نفرات دوم کمک هزینه زیارت عتبات عالیات و نفرات سوم کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اعطا خواهد شد.

آدرس دبیرخانه : خیابان طالقانی؛ خیابان ملک الشعرای بهار ، ساختمان معاونت فرهنگی و امور اجتماعی، طبقه اول، اداره کل آموزش عالی ، دبیرخانه مسابقه ادبی وصف شهید و تلفن 88308941 است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.