مسابقه آرامش بهاری و پیام یاس نبوی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ به مناسبت مصادف شدن نوروز با ایام فاطمیه معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه ، دو مسابقه بزرگ «پیام یاس نبوی» و «آرامش بهاری» را با صدها جایزه ارزنده برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مجتمع فرهنگی پژوهشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه به مناسبت عید نوروز و شروع تعطیلات آغاز سال 1393 ، کتابچه مسابقه آرامش بهاری را ویژه طرح نوروزی آرامش بهاری که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور برگزار خواهد شد، منتشر کرد.

براساس این گزارش، در این کتابچه مطالبی چون «سالی که گذشت چه کردم؟»، «کوچه ها را آب و جارو کنید»، «امانه!!!»، «تا باشد از این رسم ها»،« لحظه ای توجه کن!» ، «خودسنجی بهتر از دیگرسنجی»، «زن هم گل است؛اگر خود را در گلبرگ عفاف پنهان کند» و … به چاپ رسیده است.

لازم بذکر است ، مسابقه ویژه آرامش بهاری نیز در انتهای این کتابچه است که علاقه مندان در صورت تمایل، با مطالعه کتابچه و پاسخگویی به سئوالات، می توانند با عدد گزینه های صحیح که به صورت یک عدد 15 رقمی از چپ به راست خواهد بود، به سامانه 100001151100 پیامک و در مسابقه فوق شرکت نمایند.

همچنین به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و ویژه برنامه «طرح سوگواره یاس نبوی» که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور برگزار خواهد شد،  کتاب مسابقه پیام یاس نبوی 1393را منتشر کرد.

براساس این گزارش ، مسابقه ویژه پیام یاس نبوی نیز در انتهای این کتاب آمده  است که علاقه مندان در صورت تمایل، با مطالعه کتاب و پاسخگویی به سئوالات، می توانند با ارسال پاسخ نامه خود به آدرس های مندرج در توضیحات انتهای کتاب، در این مسابقه شرکت کنند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود كتاب ها می توانند به سایت معاونت فرهنگي اجتماعي سازمان اوقاف و امور خیریه به آدرس www.mfso.ir مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.