مراسم اختتامیه مسابقه عکاسی آثار و ابنیه ارزشمند شهری

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از روابط‌عمومی مرکز علمی کاربردی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، داوری آثار ارسالی به دبیرخانه مسابقه عکاسی آثار و ابنیه ارزشمند شهری به اتمام رسیده و مراسم اختتامیه مسابقه 8 اسفندماه ، ساعت 10 صبح، در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، داوری آثار ارسالی به دبیرخانه مسابقه عکاسی آثار و ابنیه ارزشمند شهری توسط آقایان افشین بختیار، همایون امیریگانه و خانم مژگان طریقیبه اتمام رسیده و از میان 430 اثر ارسالی از سوی 110 عکاس، 42 اثر انتخاب و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند.
در این مسابقه آثاری از دانشجویان مراکز علمی کاربردی سراسر کشور به دبیرخانه مسابقه ارسال شده است که از میان آنها 3 عکس با رتبه اول تا سوم، 3 عکس به عنوان آثار منتخب هیأت داوران و 6 عکس به عنوان آثار شایسته تقدیر انتخاب و در روز اختتامیه معرفی خواهند شد.
لازم به ذکر است در جهت حمایت از دانشجویان عکاس، تمامی 42 اثر راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی در بروشور ویژه مسابقه چاپ شده و در نمایشگاهی که هم‌زمان با اختتامیه برگزار می‌گردد، شرکت خواهند داشت.

مراسم اختتامیه روز پنجشنبه، 8 اسفندماه ،ساعت 10 صبح، در خانه اندیشمندان علوم انسانی واقع در خیابان نجات‌الهی (ویلا)، نبش خیابان ورشو (پارک ورشو) برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.