جشنواره زمستانه ۳۵

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايرنا؛ جشنواره اینترنتی با عنوان زمستانه 35 به صورت سراسری ویژه اقشار مختلف از سوی بسیج رسانه خراسان رضوی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مسوول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: این مسابقه با موضوع کارکرد رسانه در جنگ نرم طراحی و اجرا شده است.

جواد علما مهلت شرکت در این مسابقه را از 20 بهمن تا 8 اسفند ماه اعلام کرد و افزود: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی در آن شرکت کنند.

وی اظهار داشت: این مسابقه به گونه ای طراحی شده که تمام افرادی که به اینترنت دسترسی دارند در سنین مختلف می توانند در آن شرکت کنند.

وی گفت: هدف از برگزاری این مسابقه، تلنگری به خانواده و جوانان و نوجوانان نسبت به اطلاعاتی است که از فضای رسانه ای بویژه اینترنت دریافت می کنند.

وی افزود: در این مسابقه هشت سوال مفهومی به نیت هشتمین خورشید آسمان امامت و ولایت طراحی شده که شرکت کنندگان بر اساس برداشت های خود پاسخ های کوتاه و یا تشریحی به آن ها می دهند.

علماء با بیان اینکه شرکت کنندگان در مسابقه می توانند پاسخ سوال ها را به صورت بله و خیر و یا به صورت تشریحی پاسخگو باشند، ابراز داشت: علاقه مندان می توانند از طریق سایت www.mobaser.ir در این مسابقه شرکت کنند.

وی افزود: این مسابقه در سطح کشوری برگزاری می شود و نوع سووالات و هدایای انتخاب شده به گونه ای است که متناسب با خانواده ها و اقشار مختلف است.

وی با بیان اینکه نتیجه این مسابقه پنجم اسفند ماه اعلام می شود اظهار داشت: جوایز در نظر گرفته شده شامل اقامت رایگان 140 خانواده برگزیده در مشهد به همراه تور زیارتی حرم شناسی و اقامت تمام شرکت کنندگان مسابقه در مشهد با 20 تا 50 درصد تخفیف در اسفند ماه امسال می باشد.

وی گفت: 10 موبایل خورشیدی، 14 تخته فرش، 140 بن خرید فرش با تخفیف 20 درصد، 15 دفترچه حساب پس انداز و 140 عدد کارت استفاده از شهربازی از دیگر جوایز این مسابقه است.

علما گفت: برندگان مسابقه به قید قرعه از میان شرکت کنندگان انتخاب می شوند و افزود: مراسم اختتامییه و اهداء جوایز اولین جشنواره زمستانی 35 (15 اسفند) جاری خواهد بود و این مراسم از شبکه های سراسری پخش می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.